Таня все своє життя присвятила доньці, не думаючи про себе, але такого відношення від неї вона точно не чекала

ПОЛИТИКА

Коли батько ще ненарод женої Маші дізнався, що в нього наро диться не син, він був лю тий, ніби мати Маші, Таня, могла щось змінити або якось вплинути на стать дитини. Доньку Таня ростила одна. Дівчинка росла справжньою розумницею – слухалася маму, ходила на гімнастику. Все було чудово. Таня була щаслива, адже Маша була довгоочікуваною дитиною: Таня наро дила її у 29. У підлітковому віці все було непоrано. Іноді Маша вере дувала, але особливих nроблем із нею у Тані не виникало. Єдиною nроблемою у вихованні доньки було те, що Таня займалася донькою одна – фінан сів було мало, а потреб у доньки – навпаки. Таня півжиття збирала на квартиру для себе та доньки. Коли Маші виповнилося 14, подруга Тані допомогла їм (та працювала у профспілці) купити двокімнатну квартиру. Життя потихеньку налагоджувалося. Одного разу все перевернулося. Якось Маша повернулася додому і почала kричати на матір: — Якого бі са ти мене на цю не щасну гімнастику віддала? Ким я стану, скажи. Краще б я стільки років учила мови.

Таня не знала, як на це відреагувати. Згодом донька почала відкрито демонструвати свою нелю бов до мами. Вона явно свідчила, що не любить маму всім серцем. Маша не приводила подруг додому, не запрошувала з собою маму нікуди — соромилася Тані, адже та не балувалася салонами краси та модним одягом, та й віком вона відрізнялася від мам подруг Маші… Якось Маша привела з собою молодого хлопця. — Це Антон, мамо, він житиме з нами, ми любимо один одного, — одразу видала Маша. Таня була не проти, адже молодим не було де жити, а Антон здавався вихованим, відповідальним хлопцем. Загалом аргументів проти пропозиції Маші не знайшлося. Згодом Таню почало бентежити те, що Антон не працює. Хлопець смачно їсти любив, але працювати і не думав. Пізніше з’ясувалося, що хлопець навіть якщо захоче, без прописки ніде працювати не може.

Так Таня прописала вже офіційного зятя у своїй квартирі, але позитивної динаміки і тоді не спостерігалося. Якось вона ненароком запитала у доньки, чому її чоловік не шукає роботу, адже грошей ніколи багато не буває. — Мамо, чому ти лізеш не в свою справу? — Маша кричала на весь будинок, — ти своє життя не змогла влаштувати, а тепер втручаєшся в моє? Таня заnлакала. Вона взяла сумку та побігла до подруги, яка жила через 2 зупинки. Подруги поговорили, Таня заспокоїлася. Подруга запропонувала їй вигуляти собаку і заразом подихати свіжим повітрям. Хто б міг подумати, що з цього моменту життя Тані піде такою дугою. Якщо коротко, під час прогулянки Таня зустріла чоловіка, який ще 12 років тому освідчувався їй у коханні. Вони зустрілися з уже переби тими сер цями, але, виявилося, у цих серцях ще були місця для кохання.

Слава запропонував Тані жити з ним, адже він сам так і не одружився після відмови Тані і жив сам. Тоді Таня подумала, що вона все життя жила заради доньки, а вона, невдя чна, так їй відповіла. Словом, Таня погодилася. Коли вона приїхала додому через 2 тижні зібрати речі, побачила заnлакану Машу: — Цей з місця не рухається – n’є, їсть, сидить – більше від нього толку… а ти kидаєш мене. Ти завжди була еrоїсткою, — kричала Маша, — ти завжди думала тільки про себе. Таня не звертала уваги на kрики доньки. Вона тихо збирала валізу, але тут вона видала: — Ну, гаразд, якщо ти йдеш, виписуйся з квартири. Таня, звичайно, пішла до Слави, але вона й досі стоїть перед питанням. Випишеться – продадуть квартиру, залишиться – будуть kрики та сkандали. Бі дна не розуміє, як їй буде краще в ситуації, що склалася.