Чоловік виrнав мене ваrітну з квартири, дізнавшись що у нас буде дочка. але в полоrовому будинку його чекав величезний сюрприз

ПОЛИТИКА

Коли я побачила дві смужки на тесті – моєму щастю не було меж. Адже ми з чоловіком давно хотіли дітей, але все якось не виходило. Я приготувала для чоловіка коробочку з подарунком. Поклала в неї дитячі шкарпетки і тест на ваrітність. Приготувала романтичну вечерю і чекала його з затамувавшим диханням. — Ой, чого це ти надумала? — посміхаючись, запитав чоловік. — У мене для тебе сюрприз. Швидше сідай за стіл і відкривай коробку. Він уважно подивився на мене: думаю, він здогадувався, що знаходиться в коробці. Побачивши те ст, він схопився і підбіг до мене. Таким щасливим я його ще ніколи не бачила. — Ти наро диш мені хлопчика, я так радий! Нам потрібно придумати для нього цікаве ім’я. — говорив він.

Коли я спробувала сказати про дівчинку, то він мене перебив і сказав: — Ти наро диш мені хлопчика і крапка. Через тиждень ми вирішили сходити на У З Д, термін був маленький, тому стать дитини нам не сказали. Коли вдруге пішли, то дитина лежала спинкою, але ось втретє нам сказали, що буде дівчинка. Чоловік різко встав і вийшов з кабінету. — Він засмутився? — запитав мене ліkар. — Він сильно хотів хлопчика, напевно, йому стало сумно. — Нічого, ось дівчинку на руки візьме і відразу забуде, що сина хотів. — спробував підтримати мене ліkар. Коли я вийшла з кабінету, то чоловіка ніде не було. Я пройшла весь поверх, але так його і не знайшла, на дзвінки він не відповідав.

Вирішила поїхати додому, зайшла в під’їзд, бачу — мої речі стоять біля дверей, а на валізі записка з написом: «хотіла дочку, ось сама її тепер і вихо вуй». Я не зовсім зрозуміла цього жарту, тому стала дзвонити в двері. Чоловік не відкрив, але kрикнув, щоб я забиралася геть. Взявши валізу, я вирішила поїхати до батьків. У ту ж ніч у мене були сильні бо лі. Мама викликала швидку. Я наро дила двійню: хлопчика і дівчинку. У день виписки чоловік прийшов, він не подарував мені квітів, не привітав, а лише сказав: — Я готовий прийняти тебе назад, якщо ти дочку залишиш. Він запропонував мені відмовитися від власної дитини, на такий крок я піти не могла. Я подала на розлу чення. Дітей виховую сама, мені від нього нічого не потрібно. Нехай тепер все життя шкодує, що через його еrоїзм він залишився без сім’ї.