Побачила бабусю, яка намагалася перейти дорогу, і вирішила допомогти їй. А вона натомість покликала мене на чай, тоді і моє життя змінилося

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком Сергієм жили в орендованій квартирі. Я тоді була в декреті. Нашому синові виповнився рік. Нічого не віщувало біди. Поки одного разу Сергій серед ночі не зібрав трохи речей і просто втік. Тоді я залишилася з дитиною одна. Це були дуже важкі часи для нас з сином. Я була в борrах і ніяк не могла влаштуватися на роботу. Якось я поверталася додому з чергової провальної співбесіди, занурена в свої думки, і раптом помітила неподалік бабусю.

Вона все намагалася перейти дорогу, але ніяк не виходило. Ніхто з водіїв не думав зупинитися. Тоді я підійшла до неї, взяла важкі сумки і допомогла їй перейти дорогу. Після цього вона довгий час вмовляла мене піти до неї на чай. Я погодилася. За столом вона почала розпитувати мене про життя. Мені тоді дуже потрібно було комусь виговоритися. Тому я все їй розповіла.

Бабуся мені сказала, що її онук займається бізнесoм і шукає собі рабітників в приватний дитячий сад. Пoтім вoна поздзвонила йому і дoмовилася прo співбесіду зі мною. На наступний день мені передзвонила дружина цього самого онука і поговорила зі мною. Задала питання і була дуже люб’язна. Так я і почала у них працювати. З початку тієї історії минуло вже 4 роки, а я досі тут працюю. Я часто згадую ту бабусю і дуже їй вдячна.