Чоловік обіцяв дружині, що колиաня сім’я не потурбує їх, але після одного випадку дружина зрозуміла, що чоловік її навкруги пальця обвів

ПОЛИТИКА

Три роки тому Майя закохалася у Кирила, але довго сумнівалася, чи дати цим відносинам шанс чи ні. Справа в тому, що Кирило розлу чений і в нього двоє дітей. — Доню, ти молода, гарна. Ти ж бачиш, який контингент доглядає за тобою. Навіщо тобі це треба? А якщо колиաня спробує втручатися у ваше життя? А діти? Алі менти? – мама Майї була проти їхнього союзу. Але Кирило їй обіцяв, що його перша сім’я та діти — це тільки його справа, Майю це ніяк не стосуватиметься. Він довго і наполегливо доглядав її, і Майя, нарешті, погодилася. Вони одружилися. Менше, ніж за два роки, у них народився син. Кирило проявив себе як добрий чоловік і дбайливий батько. З його першою сім’єю та дітьми теж nроблем не було.

Він ходив на ранки дочок, на їхні музичні концерти, платив алі менти. Все було чудово. Але місяць тому ми дізналися, що перша дружина Кирила тяжkо хво ра, і дітей на довгий час треба забирати, доки її стан не стабілізується. Дівчаткам дванадцять і сім. Молодша вчиться у першому класі, що означає, що Майя повинна бути з нею, відвезти до школи, забрати зі школи, допомагати їй робити урок. Ще й музична школа. – Ми так не домовилися! У мене маленька дитина, я не можу дбати ще про двох. І не збираюсь також. Ти ж обіцяв: твоя сім’я – твоя справа! — Ти ж все одно готуєш, ідеш гуляти. Потрібно буде лише посмажити пару зайвих котлет, і вдень забрати дитину зі школи. Хіба це важко? Іншого виходу немає! — говорив Кирило.

Але Майя знайшла інший вихід, зібрала речі та з сином переїхали до батьків. Вона мала квартиру, яку вона здавала. Так от, цю квартиру скоро звільнять, і вони із сином житимуть там. — Ти зра дниця! Я сам не зможу виховати дочок. Цим має займатися жінка, — kричав їй у слід Кирило. Свекруха, звичайно, була на боці сина. — Хіба можна покинути чоловіка у такий момент? Вона ж знала, що заміж виходить за людину, яка має дітей. Вона сама зробила такий вибір! А подруга Майї була на її боці. — Ти вчинила правильно. У вас була домовленість. Ти нічим не зобов’язана їм. Цю проблему має вирішувати Кирило самостійно. Чи правильний вчинок це, чи зра да, дуже складно сказати.