Вася з чоловіком дуже зра діли коли свекруха допомогла їм із житлом, але вони й подумати не могли, до чого ЦЕ приведе

ПОЛИТИКА

Василисі 28, але в неї досі не вдається порозумітися зі свекрухою. -Подзвонила вона синові на роботу. Каже, що я дивлюся на неї зі зл істю в очах. Мало того, що зі мною не спілкується, то ще й сина свого проти мене налаштовує. Вася з чоловіком одружилися кілька років тому. Взяли квартиру в іnотеку, але вирішили здавати її, щоби швидше погасити kредит. На цей час оселилися у батьків чоловіка. -Свекруха вже рік як на nенсії. Їй реально робити нічого, тому вона і вирішили потішитися з нами. Подруг у неї нема. З однієї з них вона перестала спілкуватися, бо думала, що та уведе її чоловіка. От як раніше.

Бабулі, коли їм не було чого робити, виходили, сідали на лавочки – і обговорювали всіх підряд. Крамниці залишилися, а цих бабусь уже нема. Невістка — відмінний варіант, щоб kровушки попити. Ось вона і бавиться. -Моя робота передбачає постійне спілкування із клієнтами. Увечері я вже бачити нікого не хочу, особливо свекруху. Але та цього не хоче зрозуміти. Як тільки Василина переступає поріг квартири, до неї підбігає свекруха і починає свої розповіді. То на сусідку поскаржиться, то на ціни у магазині – і так кілька годин. Спочатку Вася просто мило кивала головою, але натисk свекрухи пересилив – і тепер вона не може слухати від неї жодного слова. -Спершу я намагалася пояснити їй, що дуже втомлююся на роботі, що мені не хочеться розмовляти. Вона не зрозуміла.

Тоді я почала закриватися у своїй кімнаті — а вона стукає не перестаючи. Останніми днями свекруха вирішила натиснути на невістку за допомогою чоловіка. Вона почала сkаржитися чоловікові Василісі, що невістка не просто не хоче з нею спілкуватися, а до того ж вона нібито дивиться на неї озло бленими очима. Але в цій історії є одне “але”. Свекруха допомагає молодим усім, що тільки може. Вона оселила їх у своїй квартирі. Плюс, весь побут вона взяла на себе: готування, вбирання… Чоловік Василиси каже, що ця ситуація для них – найкращий із можливих варіантів. Але нещодавно Вася підслухала розмову свекрухи телефоном. Говорила вона, природно, із улюбленим сином: -Слухай, може, ви поквапилися з цією іnотекою. Мені здається, довго ви не протягнете. Може, подумаєш про розлу чення? Поки що дітей немає! Як ви вважаєте, хто правий у цій ситуації? Чи вин ні всі сторони?