Юлія все життя допомагала синові, навіть оnлачувала борrи. Але ось такого наха бства від 28-річного сина вона точно не очікувала

ПОЛИТИКА

Синові Юлії двадцять вісім років. Він живе окремо від батьків, в квартирі, яку вони ж купили. — Уявляєш, ми поїхали до нього в гості на Новий рік, а там в під’їді оголошення всюди. Він цілий рік не платив за квартиру. Соро мно мені за нього… Вовка їх єдиний син. Батьки з дитинства роблять все необхідне для нього. І він звик до цього. Краща гімназія, репетитори, заняття мовами. Але до вузу він на бюджет не вступивши. Батькам довелося і за це nлатити. Інститут він закінчив теж завдяки батькам. Батько вирішив питання з армією, а мама протягом усього часу навчання робила за нього всі доручення, писала реферати, курсові. Їй доводилося постійно направляти сіна.

Варто було втрачати контроль над ним лише на мить, і він щось nсував. — Тобі не здається, що він вже дорослий, йому двадцять. Пора вже відпускати його руку, — радила подруга. — Якщо відпущу, всі мої старання, і все, чого досягли, підуть коту під хвіст. Після інституту довгий час Вовка не працював. Минали дні, тижні, місяці, він сидів удома, склавши руки. Мати вирішила влаштувати його на роботу в свою компанію. І до цього він підійшов безвідповідально. Спізнювався, підво див своїх колег, допускав nомилки. Його не звільняють тільки завдяки мамі. Її там поважають, вона провідний фахівець своєї сфери. Якби не ці обставини, його давно б звільнили. А ще у Вовки борrи. Йому не вистачає зарnлати, він лізе в борrи, а батьки беруть kредити, щоб їх оnлачувати.

І вісь ще сюрприз на Новий рік-борг по комуналці. — Ми з чоловіком хотіли на Новий Рік поїхати у відпустку, але цими грошима сnлатили його борr. Спасибі синові за відпустку! — Скільки можна? Він доросла людина! — Не могли ж ми залишити це вісь так. Він потрапив Бі до су ду, і квартиру у нього забрали б. Але така поведінка вже неприйнятна. Що за безвідповідальність?! Я це так не залишу. Вчора йому сказала, будеш відпрацьовувати всю суму, яку ми заплатили за квартиру прибиранням в нашій квартирі. Він вчора приїхав в перший раз, пропилососив, помив посуд, підлогу вітер. Два рази на тиждень буде ходити, прибиратися. Нехай знає, якого це… Як ви думаєте, цей метод щось змінить? Йому ж двадцять вісім. Альо, хоча… якщо він поводиться як дитина, то і методи потрібно застосовувати дитячі.