Якщо не вистачає rрошей, влаштуйся на другу роботу, заявив батько, коли Аллі було важко платити батькам за проживання у власній квартирі

ПОЛИТИКА

— Дочка за ці кілька років, напевно, встигла всім розповісти, які ми жа хливі батьки. Доньці було приблизно вісім, коли вони з чоловіком купили їй квартиру. Але чоловік наполягав на тому, щоб не дарувати квартиру в подарунок: <<ні до чого хорошого це не призведе. Нехай сама заробить на свою квартиру і викупить її у нас, тоді буде цінувати!>> — Тобто це такий метод виховання у вас? — Грубо кажучи, так. Ми запропонували їй щомісяця платити нам за старою ціною, зараз вже така квартира коштує набагато дорожче. І відсотки не беремо. Ідеальні умови. Чоловік каже, нехай платить сама, зі своєї кишені половину ціни квартири, і тоді буде цінувати те, що має.

У них самих дві квартири, хороша машина і заміська дача. Вони часто виїжджали у відпустку, на море, в закордон, але вважають себе простою небагатою сім’єю. Вони виростили доньку, Аллу, дали гарну освіту, вона працює за фахом. — Ось уже чотири роки дочка живе в цій квартирі, і стільки ж платить за неї. Ми пропонували їй залишитися жити з нами, але вона вибрала цей варіант. Вони домовилися оформити квартиру на ім’я Алли, коли вона виплатить більшу частину. Аллу все влаштовувало, поки вона не зрозуміла, що повинна більшу частину своєї зарплати молодого фахівця віддати батькам. Вона ще не вміла ні готувати, ні звертатися з грошима, тому мама допомагала їй вести розрахунки. Звичайно, на розкішне проживання грошей не залишалося, але утримувати себе вона могла.

— Нехай знає, що купити нерухомість не просто. Треба відмовити собі в чомусь, — говорила мама. — Якщо не вистачає грошей, візьми підробіток, заробляй більше або влаштуйся на другу роботу, — додавав батько. Виходить, що Алла сидить на курці з гречкою, а батьки живуть так, як хочуть, на двох московських зарплатах і на грошах, які дочка платить. Алла сkаржиться друзям, родичам. Але її теж можна зрозуміти. Подругам і знайомим батьки дарують квартири і машини, а їй доводиться викупити у батьків свою квартиру. Батьки ще й кваплять її знайти чоловіка, наро дити дітей. А вона аргументує це тим, що ніякий чоловік не захоче платити чужу іnотеку, тому всі тримаються від неї подалі.