Невістка тільки й робить, що витрачає гроші мого сина. А як ця наха бниця виховала мого онука, взагалі ні в які рамки не влізе

ПОЛИТИКА

Де ж це бачено, щоб невістка так поводилася? Вона взагалі не заощаджує гроші мого сина. У них дитина росте, така nримхлива. Я як його заберу, постійно вислуховую від нього всякі безrлуздя. -Бабуся, я це не одягну. А що? Ось у мене син все дитинство бігав у добрих речах? Я все зберу за родичами – і одягаю його. А що він, хлопчик, постійно рве речі. А цей прям блакитних kровей, «не те одягла», «я такого не ношу». Я спочатку не розуміла, звідки він таких виразів набрався. Тільки потім стало очевидно. Знаєте, хто у всьому ви нен? Правильно, його мати, гарrалига. Усі rроші спустила мого сина.

Одягає сина лише у дорогі нові шмотки. На цьому її забаганки тільки починаються. Плюс до всього, вона й сама не одягає речей, які я їй приношу. Нещодавно принесла їй чоботи. Вона навіть не поміряла, одразу віддала. Чи бачите, у неї нога 38 розміру, а я 40 принесла. А я бачу, що в неї нога величезна. Бреաе. Ні білизна спідня, ні взуття, ні одяг — нічого не хоче брати. А заощаджувати хто буде? У мого сина є своя квартира, в якій можна пожити. Вона там ремонт затіяла, живуть тепер на орендованій. А там у одній кімнаті вже ремонт зроблено, ну поставила б там плиту і жила б спокійно.

Ні, каже «в спартанських умовах» не житиму. Думаю, після ремонту скаже, що хоче прописатися. Ніякої їй прописки, я сину мізки швидко вправлю. На неї подивишся, одразу зрозуміло, що вона будь-кого голим залишить. Вибаглива, всі гроші вже спустила на цю орендовану квартиру. Хоч трохи економила, ні. Так вона ще дитину на всякі кружки платні водить. Знову ж таки, це ж гроші. Лінь самої чи позайматися із сином. Я свого часу весь свій вільний час на сина витратила, яку золоту людину виховала. Не пощастило, звичайно, мого сина з дружиною. Тільки й робить, що гроші його їсть.