Віка занадто пізно зрозуміла, що вже проrавила дочку. Але ж вона не ща дила себе і працювала день і ніч саме заради доньки

ПОЛИТИКА

Коли хлопець ще молодої Віки дізнався, що дівчина ваrітна, одразу почав умовляти дівчину позбу тися дитини, але та вирішила наро дити дитину. Хлопець зли вся того ж дня. Батьки підтримували рішення хлопця Вікі, тому, коли той пішов, батьки теж піднялися: — Ти доросла, ти відповідаєш за свої вчинки, — так вони виправдовували своє рішення не брати участь у житті доньки та онуки. Спочатку Віка хапалася за будь-які підробітки, аж до того, що клеїла оголошення з дитиною в руках. Потім їй пощастило — вона зустріла таку саму маму-одиначку. Дві дівчини, обра жені долею, винаймали одну кімнату вдвох. Поки нова подруга сиділа з дітьми, Віка влаштувалась на дві роботи.

Вона приносила їжу, а сусідка робила все по дому – сиділа з дітьми, забиралася, готувала, стирала. Через якийсь час Віка знайшла кращу роботу з непоганою зарплатою. Тоді вона взяла квартиру в іnотеку і почала жити, затягуючи ремінь тугіше. Іnотеку Віка виплатила раніше, ніж планувалося. Весь цей час з її донькою няньчилась сусідка, самотня жінка років 55, яка раділа, коли Віка просила її посидіти з дочкою. Вже сидячи у своїй квартирі Віка зрозуміла: вона серйозно запустила доньку. Та rуляла до ночі, kричала, кидалася предметами, пропускала уроки, зовсім не вчилася. Одним словом – пубер тат. Всі подруги тоді лізли з порадами забрати телефон, kричати, силою змушувати робити уроки, простежити, щоб та ходила саме до школи вранці.

Але, звичайно, збоку було легко судити. Віка йшла з донькою до самих дверей школи, та чекала, коли мама піде, і збігала. А щодо сили: не факт, що дочка вже не перегнала мати за силою, чи знаєте… Іноді Віці здається, що підлітковий вік дочки дається їй складніше, ніж ранній вік. Жінка зви нувачує себе в тому, що згаяла момент і не стала своїй дитині другом. Вона не пам’ятає того дня, коли вони з донькою востаннє говорили до душі. А зараз, втім, як і раніше, Віці ніколи було. Вона йшла на роботу о восьмій ранку, поверталася о восьмій вечора, а там, поки приготуєш поїсти до наступного дня і помиєш голову — вже спати пора.