Коли мама запропонувала свою допомогу з онуками, ми вирішили зробити їй подарунок, але, як виявилося, її наміри були іншими

ПОЛИТИКА

Хочу розповісти вам про свою маму, яка тільки прикидалася, що вона добренька. Виявилося, що вона мала лише свої цілі. Щотижня вона дзвонила до нас додому і казала: -Діти Мої, давайте я заберу онуків до себе на вихідні. Ви на роботі втомилися, відпочити вам потрібно. Так, ми такі щасливі були. Діти взагалі мають проводити час із бабусями та з дідусями, а коли сама бабуся пропонує забрати – заради цього варто жити. І так, щовихідні за маминим дзвінком ми збираємо дітей і веземо їх до бабусі на міні-канікули. Класний час, звісно, був. Безтурботний. Ми за цей час подумали з чоловіком і вирішили мамі за її допомогу мікрохвильовку подарувати.

А що вона завжди говорила, що їй подобається наша. Ось ми вирішили. Дзвоню їй і говорю: -Мамо, разом з дітьми приймай подарунок! -Який ще подарунок? -Мікрохвильову піч; знаємо, що ти її давно хотіла. Тож отримуй. -Яка ще мікрохвильова піч? Навіщо мені вона потрібна? Краще б пилосос подарували! Я така на секунду задумала, чек є, в принципі — ціни однакові, можна поміняти. А мати мені як заліпить. -Хочу той, котрий по телевізору рекламують, миє, чистить. Дивно, що ще не пре. За таку ціну — 700 дола рів — чому він ще не прасує? Ми собі таке не дозволяємо, і навіть якби була можливість, ми б не купили.

-Мам, Давай звичайний візьмемо. Добре працюватиме. Прослужить довго. -Я За вашими дітьми дивлюся. Я вам все роблю, а ви мені нічого! Якийсь пилосос աкода! Нев дячні! -Мамо, ти ж сама допомога пропонувала. Так кажеш, ніби ми їх тобі наси льно привозили та залишали з тобою. Більше я маминими послугами не користуюся, бо наступного разу там не пилосос буде, а машина. Мама зараз від мене трубку не бере, обра зилася. Якось ще зателефонувала, запропонувала забрати дітей, я сказала, що більше нам допомоги не потрібно. Якщо ж треба буде, наймемо няньку.