Виявилося, що свекруха обма нює нас вже кілька років, коли правда спливла назовні, ми з чоловіком здригнулися від несподіванки

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком працюємо у великій компанії. Він там начальник відділу, а я працюю в цій же компанії провідним менеджером. Живемо ми з моєю свекрухою. Так як ми багато працюємо, на домашні справи у нас часу взагалі немає. Цим всім займається моя свекруха. Та нам і так зручно. Вона працювала до цього в ярмарку. Продавала вона не фрукти і овочі, а різні побутові речі та одяг. У неї була така звичка-продавати все подорожче. Навіть на родичах заробляла. Але зараз їй не потрібно працювати, тому що ми дуже добре заробляємо. Вона щодня йде в магазин, бере все необхідне, а ввечері я даю їй гроші.

Вона кожен божий день купує шкарпетки для мого чоловіка. Мовляв, шкарпеток багато не буває. Ось за допомогою цих шкарпеток ми і дізналися, що вона нам бреաе всі ці роки. Одного разу чоловік мене запитав, скільки я віддаю його мамі за шкарпетки. Я відповіла, що приблизно 60 за пару. І ще додала, що свекруха завжди говорить, що це нормальна ціна при такій якості. Те, що сказав мені чоловік, реально було աоком. Виявляється, ці шкарпетки коштують всього 12 rривень.

Якщо порахуємо, то за місяць виходить 1800 я nлачу за шкарпетки чоловіка, замість 360. Таким чином, свекруха відкладає собі непоrані rроші. Одного разу, в неділю вранці, я пішла в магазин, звідки вона купила нам кавовий сервіс. За її словами, він коштував 2500 rрн., а в реальності він коштував 620. Я була реально в աоці від вчинків свекрухи. Вона брала майже в 4 рази більше. Ось як вона заробляє на сині! Чи не соро мно? Відповіді на це питання я не знаю. Тепер, після всього того, що сталося, ми замовляємо все онлайн.