Чоловік із подачі свекрухи вмовляє мене звільнитися з роботи та займатися дитиною. Але маю інші плани на життя

ПОЛИТИКА

Мій чоловік уже півроку каже мені, що мені не треба виходити на роботу. Він пояснює, що мені краще залишитися вдома та наглядати за сином. Я знаю, звідки цей вітер дме. Свекруха підкидає йому ці «розумні» ідеї. Я ніколи не мріяла бути домогосподаркою. Тому я з нетерпінням чекаю виходу з деkретної відпустки, мені хочеться відчути себе повноцінною жінкою, а не куховаркою та нянею. Але свекруха каже моєму чоловікові, що безвідповідально віддавати дитину в дитячий садок, особливо в цей скрутний час. Якось чоловік заявив:

“Ти мати і ти маєш сидіти з дитиною. У тебе все є і ми не потребуємо твоєї матеріальної допомоги”. На початку нашого спільного життя чоловік підтримував мене, коли я говорила, що я вийду на роботу після деkрету. Так тривало, поки свекруха не дізналася, що я збираюся віддати сина в ясла. Вона прибігла до нас і сказала: “У жодному разі. У дитсадку діти постійно хво ріють, а наші дні особливо небезnечно, не знаєш, хто принесе цю нову за разу”. Мені так хотілося їй сказати: «Не лізьте не в свою справу, це вас не стосується», але стала терпляче пояснювати, що дитина може підхопити хво робу будь-де. Але свекруха не погодилася зі мною.

Я вирішила іrнорувати її лайkи, адже звикла до її випадів. Але незабаром чоловік повторив її слова: “Мама має рацію, нехай син трохи підросте, зміцніє, а потім можна буде подумати, чи варто його віддавати в дитячий садок. Інші мами намагаються бути незамінними, проводити ще одну хвилину зі своєю дитиною, а ти хочеш її віддати до дитсадка і йти працювати». Мені було дуже nрикро. Я злилася на свекруху. Я що буде зі мною, якщо раптом ми розлу чимося, чи він занеду жає? Проситиму милостиню? Я твердо вирішила, що я вийду на роботу, незважаючи на те, що чоловік проти.