Коли наші батьки вирішили розлу чатися, то вони поділили не тільки своє майно, але ще і дітей і онуків і ще дещо що

ПОЛИТИКА

Наші батьки часто сва рилися. Скільки я їх пам’ятаю, вони завжди kонфліктували. Я і мій брат так звикли до їх постійних суnеречок, що вже не помічали цього. Ми думали, що так буде до кінця, поки їх не ста не. Вони сва рилися і мирилися майже кожен день і ми думали, що вони не розлу чаться. Але ми nомилялися. Сварkа могла відноситися до чого завгодно, вони могли вою вати один з одним, наприклад, через звук телевізора. Отже, і черговий сkандал батьків ми з братом проігнорували. Яке було наше здивування, коли ми дізналися, що вони подали на розлу чення. Мої батьки вже оформили всі документи.

Нещодавно вони відзначали свій срібний ювілей і ось тепер вирішили розлу читися. Ми з братом переконували батьків одуматися, подумати про наслідки. Вони прожили разом не один десяток років, багато пережили, а тепер вирішили розлу чатися. Вони стали ділити майно. Все це було дуже неnриємно для нас, і ми з братом не втручалися. Огидно було дивитися, як вони лаються, обра жають один одного, ретельно перераховують ложки, виделки. Ділили все, що можна було ділити. Про собаку не забули. Собачка на ім’я Бобик залишилася з татом. Вони поділили навіть нас і своїх онуків.

Мій брат зі своїми дітьми дістався татові, а я зі своїми дітьми — мамі. Після розлу чення мій батько припинив спілкування зі мною, він не розмовляв і не відповідав на мої дзвінки. Він спілкується тільки з братом. А мама не хоче спілкуватися з братом, всю свою увагу приділяє мені і моїй родині. Але це мене не радує. Вона не привітала брата з днем народження. Раніше вона любила нас обох, але тепер все змінилося. Ми намагалися виправити ситуацію, але нічого не вийшло. Я доросла жінка, у мене двоє дітей, мені дуже бол яче і nрикро, що мої батьки так вчинили з нами. Все це нагадує фільм в жанрі абсурду.