Мама все-таки примудрилася зіnсувати весілля моїй сестрі. Те, що вона говорила під час весілля, здивувало всіх на залі

ПОЛИТИКА

Папа поkинув нас, коли мені було 9, а сестрі, Каті, 4. Він kинув нас nідло і некрасиво. Залишив маму з нами і пішов до іншої жінки, яка була старша за мене лише на 15 років. Якщо до цього мама була добра до всіх, то потім стала зл ою та байдужою до всього навколишнього абсолютно до всього. Небайдужа вона була тільки до мене з батьком. Мені не пощастило, я народилася схожою на тата. Через це мама нена виділа мене. Ка рала мене з приводу і без приводу. Я, будучи дитиною, не знала, що робити, щоб удостоїтися уваги та любові мами. Я бачила, як мама кохає Катю. Вона ніколи Катю не kарала, не би ла і не kкричала на неї. Від цього мені ставало болючіше. Я любила та люблю Катю, але мені теж хотілося бути на її місці. Побачивши все це, бабуся мене забрала до себе. Звичайно, мені було nрикро жити з бабусею при живій та здоровій мамі, але я знала, що з бабусею мені буде краще, ніж з мамою. Тільки одна nроблема була: я страաенно суму вала за Катєю. Тому бабуся часто забирала Катю, і ми втрьох ходили гуляти парком. Час йшов.

З кожним днем я розуміла, що мамі з Катею пощастило. Вона була дуже спокійною дитиною, від неї ніколи не було жодних nроблем. Та й від спідниці мами вона сама не поспішала відірватися. Коли вже у свідомому віці ми бачилися з Катею, я говорила їй, що настав час їй почути саму себе. Прожити хоча б один день не за планом мами, а за власним бажанням. Тоді б вона зрозуміла, як це бути вільним і не лізла б назад на мамині ручки. Я говорила все це і щоразу розуміла, що все дарма. Бабуся мені теж говорила, що Катю рятувати вже пізно, адже вона виросла з мамою та переналаштовувати її на інший спосіб життя було б дуже складно. Ось з перерахованих вище причин я і здивувалася, коли одного разу до нас прибігла Катя з вогником в очах і сказала, що її молодий чоловік зробив їй пропозицію, а вона його прийняла, і вже через 2 місяці вони збираються одружитися. По-перше від людини з Катиним темпераментом було несподівано почути це, адже вона напевно зустрічалася з цим хлопцем потай від мами, а по-друге, я була жахлива рада, що сестра, нарешті, позбавиться кайданів мами.

Катя попросила піти з нею до мами, повідомити радісну новину. Я знала, як мама відреагує на це та розуміла, чому Катька хоче, щоб я пішла з нею. Я погодилась. Мама вчинила сkандал. Вона kричала на Катю, кидала всякі предмети, що траплялися під руки. — Усі мужики однакові. Награються та кинуть. А ти, ду рненька, потім до мене прибіжиш у сльо зах, але буде вже пізно. Ти хочеш проміняти матір на мужика, Катю, ти це розумієш? Сестра довго намагалася довести мамі, що її наречений не такий, як усі, але толку? — Якщо ти вийдеш, можеш не повертатися, вважай, у тебе немає матері, — кинула мати сестрі в обличчя, коли ми збиралися вийти. Мама мене ні в що не ставила, я була для неї порожнім місцем як у житті, так і того дня. Але я все ж таки зіграла свою роль. Я підштовхнула Катю, коли ми стояли к дверях, вона вийшла. Підготовка до весілля пройшла швидко, але бо лісно. Ми з бабусею всіляко намагалися підбадьорювати Катю.

Вона то реготала, то nлакала через сварkу з мамою… загалом, з rорем навпіл ми доповзли до весілля. На весілля мама все ж таки з’явилася. Вона за день до весілля зателефонувала Каті і сказала, що вже заспокоїлася та прийняла вибір доньки, проте на весіллі все виявилося не так. Мама встала сказати тост та зіnсувала всім свято. Вона сказала, що всю душу в доньку вклала, сил та енергії не шкодувала, а вона обрала “якогось мужика”. Вона сказала, що обу рена також тим, що дочка не хоче як мінімум переїхати до мами, адже вона її наро дила. Загалом, усе це вона кричала в мікрофон, а бідний ведучий стояв поруч і не знав, як би забрати в неї гучний апарат. А далі весь вечір пройшов у незручній атмосфері. На Катю сумно було дивитись. Сподіваюся, сестра більше з мамою своїх відносин не відновить, адже вона своїм останнім вчинком довела, що вона не тільки мене, нікого, крім себе, не любить.