Ми з чоловіком готувалися до ювілею свекрухи, але та заявила, що свято скасовується. Незабаром ми дізналися, що свято відбулося, тільки без нас. а причина такої поведінки ще більше приголомшила нас

ПОЛИТИКА

Мій чоловік сер диться на свою матір і не хоче з нею розмовляти. Вона сказала йому, що їй поrано і не святкуватиме свій день народження, а потім ми дізналися, що свято відбулося, але нас не запросили. Тепер мій чоловік сер диться, а свекруха дзвонить мені і просить поговорити з чоловіком. Мого свекра давно немає в живих, свекруха виховала синів одна. Вона гарна жінка та любляча мати. Але у синів – жа хливий характер. Вони не спілкуються один з одним, десять років тому через щось посва рилися і досі не поми рилися. Мій чоловік навіть не запросив брата на наше весілля. Я не знаю, чому вони посва рилися, і ніколи не ставила запитань, це мене не стосується.

Хоча для мене неприйнятно, що брати можуть з якихось причин не спілкуватися. Якийсь час моя свекруха намагалася помирити братів, але у неї нічого не вийшло і вона почала спілкуватися з кожним із них окремо. Лише просила разом проводити свята. Я відчувала себе ніяково на цих сімейних зборах. Мені здавалося, що одне недобре слово приведе до бійkи. Два брати знева жали один одного, дивилися один на одного з нена вистю. А свекруха вдавала, що не помічає, або просто не хотіла помічати. Це було шість місяців тому, на вечірці на честь 8 березня – брати знову посва рилися. А за тиждень – ювілей моєї свекрухи. Пам’ятаю, свекруха сказала, що святкуватиме ювілей у престижному ресторані.

Але раптом вона змінила рішення, сказала, що поrано почувається і ніякої урочистості не буде. У неї грип і не хоче, щоб ми зара зилися та захво ріли. За кілька днів у соцмережах з’явилися фотографії з вечірки – на сторінці родичів. Там були всі родичі, моя свекруха та старший брат мого чоловіка. По фотографіях видно було, що вечірка відбулася. Чоловік був дуже зл ий, він зателефонував матері і та підтвердила, що вона відзначила день народження у колі близьких. А мого чоловіка не запросила, бо його брат був там. Чоловік сказав, що більше не хоче спілкуватися з нею та поклав трубку. Свекруха просить мене заспокоїти чоловіка. Але вона сама заварила кашу, сама нехай і розхльобує.