Мама цілий день не відповідала на дзвінки. Ми з сестрою вирішили поїхати до неї та перевірити, чи все добре. Виявилося, без рятувальників не обійтися

ПОЛИТИКА

Ми з сестрою обидві заміжні, тата не ста ло 4 роки тому, мама живе одна в нашому домі. Ми з нею часто розмовляємо телефоном. Я частіше, ніж сестра Аліна, яка працює і їй ніколи не вистачає часу на спілкування з нами. Минулого року був такий період, коли ми із мамою розмовляли 24/7. Якось вона цілий день на дзвінки не відповідала. Я думала, вона обра зилася (бувало таке, що вона обра жалася від одного мого слова і не відповідала на дзвінки) або що, але, насправді, причина була в іншому … зовсім в іншому. Коли мама не відповіла й увечері, я подумала, що вона спить і перестала їй дзвонити. Подзвонила я наступного разу вранці. За ідеєю вона мала відповісти, але відповіді я знову не дочекалася. Я вже почала хвилюватись і зателефонувала Аліні. Та вже була на роботі, але швидко відповіла. Ми з Аліною домовилися зустрітись у мами.

Першою доїхала вона, але толку, якщо двері були зачинені зсередини? Поки стояли перед дверима, до нас вийшли сусіди. Я в них дізналася, що мами не було видно вже 4 дні, не менше. Від цього в мене з’явилися сльо зи на очах. Мама була не ста рою, але після випадку з батьком я найбільше у світі боя лася її втра тити. Чоловік, який весь час був поруч, викликав рятувальників. Вони прибули за півгодини, зламали двері і зайшли першими. Потім у будинок увійшли і ми. Краще б ми нікого не викликали, щоб ніхто цієї rаньби не бачив… Та я б сама рада стерти собі пам’ять після цього дня. Мама лежала у повній ванній у нижній білизні, спала сном немовляти. Поруч із ванною стояли порожні пляшки nива. Вода була холодною, з цього випливало, що мама не першу годину там лежала.

Ми з Аліною не змогли її витягнути звідти, тому що мама у нас — жінка в тілі. Я накинула на неї халат та покликала на допомогу рятувальників. Ті все сфотографували та пішли. Я і чоловіка попросила піти, а сама вирішила залишитися, доки мама не прокинеться. Ми вирішили вигадати з Аліною план: що ми скажемо цікавим сусідкам, адже вони б це без розголосу не залишили. — Тиск, — сказала Аліна, збираючись залишити будинок, — скажімо, що в неї зчинився тиск. Сусідки вже давно здогадувалися про пристрасть мами, але не сказати їм прямо, мовляв, ось мама сnилася. Коли мама прийшла до тями, ми з нею довго розмовляли. Їй стало дуже соро мно через те, що зять побачив її в такому вигляді, але найбільше їй соро мно було перед нами з сестрою. Ну, буває, мабуть.