Колиաній чоловік платив мені алі менти, але одного разу знаха бнів і зажадав розуму незбаrненне, ось тоді я і вирішила його провчити

ПОЛИТИКА

Ми розлу чилися минулого року. Мій колиաній чоловік зібрав речі, поклав їх у валізу і пішов у невідомому напрямку. Він всім своїм друзям говорив, що залишив все мені і доньці, і пішов з однією валізою. Хотіла нагадати, що навіть цю валізу я купила на свої гроші. А квартира моя, вона дісталася мені від бабусі по батьківській лінії. За весь період спільного проживання він купив собі новий телефон, до речі, половину суми дала я, і ще кілька шмоток — і все. Ні мені, ні дочці він нічого не купив за ці роки. Він не працював, іноді підробляв. Тепер всім оголошує, що він все залишив доньці; ось, який він турботливий. Я не піднімала питання про алім енти, тому що знала, що у нього немає грошей.

Він сам вирішив, що повинен платити, мовляв, не зможе залишити доньку без коштів проживання. Він платив мізерні алі менти, а дочка ходила на заняття з англійської мови, в басейн, гуртки — і це вже становило круглу суму, не рахуючи одяг, продукти і т. д. З донькою він бачиться рідко, бачте, у нього важливі справи. Пропадає на два-три місяці, а потім каже доньці, що у відрядженнях був. Дочка вірить, а я-то знаю, що обма нює. У них нормальні стосунки, і я не хочу забо роняти дівчинці бачитися з батьком. Думаю, не маю на це право. Мене дра тує те, що колиաній вимагає звіт, як я витрачаю гроші, тобто алі менти. У мене немає часу підраховувати, на що я витратила ці «гігантські» суми, які він платить.

Я запропонувала йому самому купувати для дочки те, що їй потрібно. По-моєму, це був найвірніший варіант. Він погодився, але це тривало не довго. Через два місяці він зник з горизонту і з’явився через півроку. Я подала до су ду, щоб розглянути питання з виплатами. Тепер він повинен платити вдвічі більше. Адже наша дочка виросла, їй потрібні нове ліжко, письмовий стіл. Минулого тижня я купила нову машину і на чергову зустріч привезла дочку на ній. Він подивився на мене і сказав, що тепер йому зрозуміло, як я витрачала гроші з алі ментів. Ні, не на ці гроші я купила машину: а на зарплату з двох робіт, і з квартири, яку я здаю в оренду.