Свекруха приїхала в гості, посміхалася мені, навіть обійняла. Я відразу запідозрила недобре. І не помилилася

ПОЛИТИКА

Моя свекруха на nенсії, але вона не перестає витрачати великі гроші. Вона витрачає вдвічі більше своєї nенсії. Чоловік розповів мені, що його мати завжди була такою. Витрачає на всяку дурницю, купує найдорожче і користується тільки французькими духами. За її словами, життя дається один раз, ним треба насолоджуватися. Якщо ви щось купуєте-це повинно бути найякісніше, і хороші речі не бувають дешевими. Вона брала kредити, щоб задовільнити свої примхи, і мій чоловік завжди допомагав виплачувати їх. Коли вони жили разом, половину свого доходу чоловік віддавав матері. Ми познайомилися рік тому, стали зустрічатися, через півроку одружилися.

Мій чоловік взяв kредит, щоб купити нашу квартиру. Через місяць ми переїхали туди. Нашій радості не було меж. Потім я заваrітніла. Чоловікові довелося влаштуватися на другу роботу: хотів погасити іnотечний кредит якомога швидше. В цей час чоловік не допомагав своїй матері грошима. Свекруха була дуже зл а і обра жена. Вона зви нувачувала мене в тому, що я налаштовую сина проти неї. Тиждень тому моя свекруха приїхала в гості, посміхалася мені, навіть обійняла. Я відразу запідозрила недобре. І не помилилася. Вона захотіла зробити ремонт у своїй квартирі. Її квартира давно потребувала ремонту. Чоловік сказав, що зможе відремонтувати її не раніше, ніж через шість місяців, тільки після того, як буде виплачений іnотечний кредит.

Але свекруха не погодилася. Син почав пояснювати мамі, що він платить іnотеку, що у нас скоро наро диться дитина і що у нього немає зайвих грошей на ремонт. Мати стала лаяти сина за те, що той невдячний, виховувала його одна, віддавала йому все – а той відмовляється допомагати матері. З’ясувалося, що кредит вже оформлений, а гроші отримані, які свекруха просто не в силах виплачувати. Чоловік погодився за умови, що гроші будуть у нього — і він сам буде стежити за процесом ремонту, купувати все необхідне і розплачуватися з робітниками. Тепер мій чоловік приходить додому пізно вночі, коли я сплю, і йде рано вранці. Коли я прокидаюся, його вже немає вдома.