Свекруха набри дала своїми дурними порадами, а коли мені реально потрібна була її допомога, то вона вчинила дуже nідло

ПОЛИТИКА

Із чоловіком одружені три роки. Весь цей час терплю свекруху та її нудні поради, які мені ніколи не знадобилися. Коли наро дився син, то свекруха ще сильніше почала на мене тиснути своїми прикметами, правилами догляду за дітьми і так далі. Якось, коли я поміняла дитині брудні речі, то кинула їх на підлогу, щоб потім випрати. Тож вона на мене ледь не з криками прибігла. — Ти зовсім що? Не знаєш про прикмету стару, але вірну? Не можна речі новонародженої дитини на підлогу кидати – дитина все життя у злиднях проживе. Ось ви молоді стільки дурниць робите, усьому вас вчити треба. Я стояла не розуміючи, що їй відповісти. Коли прийшов чоловік з роботи, то я йому все розповіла, а він лише посміявся. Свекруха стала частим гостем у нашому домі.

Її присутність мене напружувала. — Ви дістали мене зі своїми непотрібними та туnими порадами – не витримавши, крикнула я на свекруху. Вона обра зилася на мене і кілька тижнів не з’являлася в нашому домі. Мені так спокійне давно не було. Затьмарював мій гарний настрій тим, що чоловік дізнався, що я наrрубіла його матері. — Моя мама жінка похилого віку. Ставися до неї з розумінням, вона тобі нічого поrаного не говорить, просто хоче допомогти порадами. Якщо тобі не подобаються її поради, то просто слухай, але роби, як вважаєш за потрібне. Просто май повагу – сказав мені чоловік. Я перед весіллям, говорила зі своїми батьками, просила їх про те, щоб вони до чоловіка не докопувалися.

Моя мама гостра на язик, але вона ніколи не дозволить щось сказати моєму чоловікові, бо знає, як я відреагую. Я прошу поваги до мого вибору, щоб батьки намагалися його полюбити. Мужу ж нач хати, йому головне, щоб його дорогу маму ніхто не обра зив. Свекруха команди тільки розляпала, а от коли мені реальна допомога знадобилася, то вона мені відмовила. З дитиною посидіти півгодини не змогла. Бачите, бої ться, а раптом щось трапиться, вона потім вин ною буде. Як поради щодо догляду, годування, спілкування з дитиною давати — так вона перша, а як з онуком посидіти, так у неї немає часу, та й боязко їй. Мені хотілося б не впускати свекруху у свою квартиру, але розумію, що чоловікові таке не сподобається.