Після того, як мій знайомий став стверджувати, що нині жінки бігають тільки за rрошима, я вирішила як слід поставити його на місце

ПОЛИТИКА

Наразі всі постійно говорять про те, що жінки стали меркантильними, та їх цікавлять гроші чоловіка. При виборі чоловіки віддають перевагу тим, хто багатший і крутіший. З одного боку, я з ними погоджуюся: багатьох жінок цікавить заможність мого чоловіка. Проте, якщо подивитися з іншого боку, виходить, що прості чоловіки теж комусь потрібні. Просто ті, кому вони потрібні, не цікаві цим чоловікам. Тому що звичайні хлопці хочуть собі не простих жінок, а молодих та витончених красунь. Потрібно ж усім довести, що вони можуть собі це дозволити! Але вся проблема в тому, що для збереження цієї краси потрібні величезні гроші.

Фітнес-клуби, макіяж, манікюр, догляди для обличчя і тіла, депіляція, укладання… А скільки йде на одяг і нижню білизну… Не ходити ж у якихось ганчірках, адже чоловіки люблять щось елегантне. Тож краса – це надто дороге задоволення. І тут постає головне питання – хто за все це платитиме? Тому звичайні трудяги навряд чи потягнуть таку красуню. Навіть якщо вона якимось дивом покохає його, то незабаром краса почне йти, і разом із нею і інтерес до неї. І він знову почне шукати іншу. Краще. Більш ефектну. Тому що якщо ти мрієш про Бентлі, то будь готовий до того, що тобі потрібно буде витратитися, щоб забезпечувати цю машину.

Одне тільки миття чого варте. Так і із жінкою. Будь готовий платити за красу. Я дуже сумніваюся, що чоловік із середньостатистичною зарплатою зможе забезпечувати таку жінку. І хочуть вони чи ні, але колись почнуться скандали «Ти змінилася», «Ти не приваблюєш», «Наша сусідка виглядає краще»… І найстрашніше те, що якщо жінка почне говорити чоловікові те, що це його провина, її почнуть дорікати у жадібності та корисливості. Жахливий парадокс, який можна вирішити лише здоровим глуздом та раціональним розумінням своїх можливостей. Так, любов може творити чудеса, але чималу силу має і побутове життя.