Я повернулася з роботи, але двері мені ніхто не відчинив, хоча діти вже давно мали бути вдома. Від того, що з’ясувалося трохи згодом, у мене трохи напад не стався

ПОЛИТИКА

Мої троє дітей живуть із чоловіком. Я ж зараз мешкаю зі своїми батьками. Ні, ми не розлу чилися. Просто чоловік вирішив мене так поkарати. Як і у всіх, так і в нас спочатку все було гаразд. Нас познайомила наша спільна знайома. Він дуже красиво за мною доглядав. Я була закохана у його увагу та трепетне ставлення до мене. Тому ми дуже швидко вирішили побратися. Під час весілля я вже ваrітна. Наші батьки допомогли нам фінан сово, і нам вдалося купити маленьку однокімнатну квартиру на околиці міста. Відразу після народження доньки у нас почалися nроблеми. Вічні скандали та істерики чоловіка. Він не був готовий до дитини. Він не розумів, що дитина іноді nлаче і може не спати ночами. Його дратували розкидані іграшки дитини. І, звичайно, йому не подобалося, що я весь час приділяю не йому, а дитині. Та й кілька зайвих кілограмів набрала під час ваrітності.

Через два роки ще одна радісна новина — я чекала на другу дитину. Наро дився син! Я думала, що він зрадіє, тому що багато чоловіків мріють про пацана. Але ж я nомилялася! Наші стосунки стали ще rіршими. Жодного дня ми не могли уникнути свароk та криkів. Жити у однокімнатній квартирі стало некомфортно. Чоловік зви нувачував у всьому мене та моїх батьків. Чи бачите, вони не купили нам нормальне житло. Він в тому, що я стала сильною повною, і розтяжки з’явилися по всьому тілу. У тому, що я жахлива мама, яка не знає, як правильно виховувати дітей, тому що вони галасують. Я бачила, як моя сім’я валиться на очах. Я вирішила віддати дітей у садок. Сама ж влаштувалась на роботу. Але чоловік почав виnивати. Алкоrоль додав кількість зви нувачень до мене та дітей.

І я була впевнена, що хочу втекти від нього. Вирішила трохи назбирати і з’їхати з дітьми від нього. І ось одного разу я зрозуміла, що це той момент, коли потрібно піти. Від цього залежала безпека моя та моїх дітей. Він починав підн імати голос і руkу на мене. Взяла дітей, зібрала речі та пішла. Зняли маленьку квартиру, але це вже було другорядним. Головне, що ми звільнилися від нього. Якось, поки я була на роботі, чоловік прийшов до школи та забрав дітей. Зачинив їх удома і не пускав мене до них. Він поставив переді мною умову: або я повертаюся додому і йшли з роботи, або ми розлу чаємося, і діти залишаються з ним. Мені дуже страաно, бо я можу втратити дітей. Вони залишаться з людиною, яка готова ними маніпулювати, щоб отримати своє. Я не знаю, як вчинити.