Чоловік і свекруха всіма способами умовляли мене наро дити другу дитину. Але ж я добре розуміла що мене чекало попереду

ПОЛИТИКА

Сім’ї Наталії дуже туго. Справа в тому, що вона перебувала у деkреті і вони з чоловіком мало не розлу чилися. Крім того, що вдома була маленька дитина, яка вимагала великих витрат, вони ще виплачували іnотеку. Та й на роботі у чоловіка не клеїлося. Пандемія зруй нувала всі їхні плани. Микиті вже не видавали премій, посилали у відпустку, яка не оплачувалася. Загалом був повний жа х. Чоловік різко змінився: рахував кожну копійку, яку витрачала Наталя. Їй доводилося буквально випрошувати гроші у чоловіка на все, навіть на засоби особистої гігієни. Було дуже неприємно та прини зливо. За покупками ходив Микита. Якщо ж ходила Наталя, він контролював її, вимагав список на покупки.

Про косметику, фарбу для волосся, манікюр, одяг і навіть білизну не було й слова. Елементарно, щоб помити голову, вона користувалася дитячим шампунем, пудрою служила дитяча присипка. Що ж до Микити, то він собі ні в чому не відмовляв: купував дорогі цигарки, пив каву в кав’ярні, обідав у ресторанчику. Наталі було дуже боляче та прикро. Мало всього цього, а ще й свекруха завжди твердила, що треба економити. Зви нувачувала Наталю у зайвих витратах. Аб сурд якийсь. Про подарунки на свята і говорити нічого. Але матері своєї він дарував їх, а ось Наталі ні, обійдеться. Це дуже поранило Наталю. Вона вже хотіла розлу читися.

Але чи це правильно? Ростити дитину однією, без батька. Думала, що це тимчасово, що все налагодиться, і вирішила чекати на закінчення деkрету. І ось, нарешті, Наталя вийшла на роботу, і всіх начебто підмінили. Чоловік не контролював її, дарував подарунки і ставився вже зовсім інакше. Дитину віддали до дитячого садка. Все йшло добре. Наталя заспокоїлася, нарешті відчула себе людиною. І раптом, бац! Чоловік повідомляє їй, що хоче вже другу дитину. Та й свекруха тердила, що в нормальній сім’ї має бути хоча б дві дитини. Проходити таке пекло Наталі більше не хотілося. Що робити? Як це пояснити чоловікові, адже він так і нічого не зрозумів. Як бути?