Коли брат постійно просив у нас гроші, ми думали, що він витрачає на машину, або на дещо інше, а дізнавшись правду, ми ледь не втратили дар мови.

ПОЛИТИКА

У мене є молодший брат, Ванька, який завжди вирізнявся своєю добротою та наївним характером. Напевно, через ці його якості до нього і прив’язалася наша невістка, Анфіса. Дівчина ще з моменту знайомства нам здалася надто nафосною для нашої родини. Вона не встигла ще зайти в будинок, як заявила, що вдома у нас все не по фен-шу варто. Потім вона сказала, що колір наших шпалер створює поrану енергетику в будинку, потім щось на своєму, але враження про себе вона зіnсувала з першого слова. Ми довго наполягали на тому, щоб Ваня порвав із Анфісою.

Вона явно ним користувалася, адже сама і приблизно не розуміла, як це працювати, а Ваню за носа водив і всі гроші, і енергію з нього висмоктувала. Так ось, у мого брата ніколи nроблем із грошима не було, а тут він почав просити їх у мене та у батьків. Спочатку він казав, що гроші потрібні йому на ремонт машини, тому що його зарплату затримують, а потім він зізнався, що його грошей не вистачає на хотілки дружини. Ну, природно, на одну зарплату неможливо жити з новенькою іномаркою, постійними процедурами дружини, комуналками та новим гардеробом майже кожен місяць.

Я бачила, що Вані самому соромно просити у нас гроші, але в нього, можна сказати, не було вибору. Він божеволіє від своєї Анфіси, і не бачить нікого крім неї, а вона користується цією любов’ю, як вважає за потрібне. Нещодавно Ваня знову прийшов до мене за грошима, а я відмовилася їх йому давати, так він обра зився на мене, звернувся до батьків з тим самим проханням, а вони вчинили так само, як і я. Ми змовилися. Зрозуміли, що буде краще, якщо зараз Ваня на нас обра зиться, але зрозуміє, що його дружина з ним лише через гроші, аніж ми продовжимо давати йому гроші, а потім пошкодуємо про це, коли вже буде пізно.