Мама вклала всі свої сили і час в нас з братом, а то, як брат відповів їй, я ніколи не зможу пробачити

ПОЛИТИКА

Нас з братом мама виховувала одна. Мама сама з дитбудинку її життя не задалася з самого початку. Її батьки відмовилися від неї в полоrовому будинkу. Коли мені було 4, а братові рік, не ста ло нашого тата. Вони з мамою дуже любили один одного, тому мама буквально вби валася від rоря.

Тоді маму ніхто не підтримував, а з ла свекруха, тобто наша бабуся, лише розпалювала ситуацію своїми словами, мовляв, мама сама ви нна в тому, що тата не ста ло. У перший час мама терпіла всі слова бабусі, але потім її терпіння закінчилося. На щастя, у мами була однокімнатна квартира від держави, туди ми і в’їхали. Тепер нам з братом вже по 27 і 24 з гаком.

Коли мені виповнилося всього 20, я зрозуміла, що в однушці тісно трьом дорослим людям, тому вирішила зняти квартиру з подругою. Брат же нікуди не поспішав. Я ж з’їхала, у них з’явилося більше місця, отже, на його думку, йому нікуди не потрібно було. Зараз я готуюся до свого весілля, а брат зустрічається з дівчиною. Їхні стосунки вже досить серйозні.

Знаєте, все б нічого, я б прийняла вибір брата жити з мамою в 24, але є ще одна деталь: він ніколи не дарує мамі подарунки, ні на які свята. Він заробляє чимало, але всі гроші витрачає на свою дівчину, пояснюючи це тим, що вона вже в ролі нареченої, так що потрібно брати деякі витрати на себе.

Напередодні Нового року я пропонувала йому купити мамі подарунок разом, але він був на мілині – подарував дівчині смартфон останнього покоління. Коли я запропонувала йому подарувати влітку мамі путівку, теж відмовився, відмахуючись тим, що у нього затримують зарплату.

А днями я дізналася, що на початку травня у них з дівчиною планується поїздка на море. Ось такий у нас з привітом… Думає, крутить-крутить нами, як хоче, а ми нічого не помічаємо, але, нічого, я йому влаштую такий атракціон, мало не здасться.