Одного разу я вирішила відвідати сина з невісткою, і пішла до них додому. Але як тільки відчинилися двері квартири, я мало свідомість не втра тила від жа ху

ПОЛИТИКА

Мій син одружився два роки тому. Коли він познайомив мене зі своєю обраницею, вона мені відразу не сподобалася, але я нічого не сказала, не хотіла засму чувати сина. Мій син працює менеджером в престижній компанії. Він реально багато працює, кожен день у нього ділові зустрічі. Мій син добре заробляє, Іноді мені теж допомагає. Його дружина не працює, вона, як каже мій син, займається пошуком себе.

Коли прийшла знайомитися, наречена сказала, що вона талановита художниця, наро дилася в сім’ї знатних, відомих майстрів. А після одруження у неї зникло натхнення-і вона відклала кість і фарби, більше не малює. Одного разу я вирішила відвідати їх. Коли я увійшла в квартиру, то втратила дар мови. Сказати, що я була в աоці, нічого не сказати. В квартирі панував безлад.

Речі розкидані по будинку, в раковині була ціла гора брудного посуду, скрізь сміття, пил. З кімнати вийшла дружина мого сина, холодно привіталася, і пішла назад до себе. Навіть чаю не запропонувала. Я сильно розлю тилася на сина: що він знайшов у цій жінці? Як можна любити таку? Син важливим тоном сказав, що дружина сидить в Інтернеті, листується з подругами в соцмережах.

Я запитала, чому вона не працює, чому в будинку такий бруд і пил? Він мовчки слухав, не відповідав. Я запитала, що він думає: чи влаштовує його така дружина. Він знизав плечима і пішов на кухню. Я вирішила поговорити з його дружиною, намагалася їй пояснити, що потрібно піклуватися про чоловіка, привести в порядок квартиру, потрібно прибирати, прати, прасувати, готувати.

У відповідь вона сказала, що не влаштовувалася домробітницею і не збирається ні прати, ні прасувати, ні готувати, і чоловік не скаржиться, йому влаաтовує така дружина. Після цього, невістка обkлала мене ма том, та так голосно, що на її крики прибіг син. Після того, як невістка йому розповіла, через що ми посва рилися, він мені заявив, що я повинна негайно покинути їх будинок.