Чоловік зі мною завжди був люблячий. Але коли нашій дочці виповнилося два роки, він зажадав від мене те, чого я взагалі не очікувала

ПОЛИТИКА

Я познайомилася з моїм чоловіком на корпоративній вечірці. Він підійшов до мене, представився. Дуже сподобався мені. Був симпатичним, чарівним. Ми стали зустрічатися. Потім ми одружилися і стали жити в його трикімнатній квартирі. У мене вища освіта, я завжди працювала за фахом. За професією я nсихолог. Моя мама все життя сиділа вдома, не працювала, з любов’ю займалася будинком, доглядала за моїм Батьком. Це приносило їй велике задоволення. Мені теж дуже подобається займатися домашніми справами, доглядати заміжня. Коли я про це сказала чоловіку, він здивувався.

Його мати все життя працювала, ніколи не сиділа вдома, у неї домробітниця. Вона навіть готувати не вміє. З ранку до вечора вона на роботі, на ділових зустрічах. Вдома буває рідко. Словом, вона бізнес-вумен. Чоловік мені говорив, що я буду сидіти вдома після народ ження дитини, щоб піклуватися про нього. Після одруження я продовжувала працювати. Коли заваrітніла, хотіла піти в деkрет, але чоловік не погодився. Моїй свекрусі ця ідея теж не сподобалася. Вона суворо подивилася на мене і сказала, що не любить домогосподарок, мовляв, вони неосвічені. Через дев’ять місяців наро дилася наша донька, наше сонечко. Я пішла в деkрет.

Стала займатися будинком, доглядати за дочкою, дбала про чоловіка, готувала смачні страви, в будинку завжди панувала ідеальна чистота, було затишно. Я стала вирощувати улюблені орхідеї на балконі. Коли нашій дочці виповнилося два роки, чоловік став вимагати, щоб я вийшла на роботу. Заявив, що він найняв няню, яка буде піклуватися про нашу доньку. Мені це не сподобалося. Він прийняв рішення, не порадившись зі мною. Я нічого не сказала. Вийшла на роботу і зажадала найняти домробітницю. Я більше не готую смачні страви, купую напівфабрикати. У будинку не так чисто. Іноді чоловік скаржиться, але я йому кажу, що він сам цього хотів. Тепер нема чого сkаржитися.