Багато разів сусідка залишила свою дитину у мене і ходила по своїх справах. Але останній випадок вразив мене і я вирішила вчинити з нею як треба.

ПОЛИТИКА

Я сама з багатодітної сім’ї і розумію, якого це виховувати відразу кілька людей. У моєї мами було 5 дітей. Я була найстаршою, тому частина відповідальності лежала на мені. Я зі шкільних часів няньчилася з дітьми, і тепер ідеально знаю, як за ними доглядати. Але добре, що ті важкі часи позаду, зараз я заміжня і у мене росте своя дочка, їй вже 4 роки. Ми з чоловіком хоч і любимо дітей, але поки що не плануємо другого. Нам з одним добре і спокійно. А ось моя сусідка постійно перекладає свою відповідальність на мене, так я ще додатково виконую роль мами для дитини.

У сусідки є дочка, вона на пару років старша за мою. Так ось, сусідка настільки знахабніла, що може спокійно залишити свою дитину у мене і піти. Раніше я якось спокійно це приймала, тим більше дівчатка між собою ладнають, добре грають. Але останній випадок мене вразив. Сусідка без попередження залишила у мене свою дочку і пішла на два дні. Цілих два дні я не розуміла, що мені робити з чужою дитиною, і чи повернеться взагалі сусідка додому. Потім вона прийшла і, як ні в чому не бувало, забрала дочку.

Після цього випадку, коли сусідка знову стала стукати в мої двері, я побачила у вічко, що вона знову стоїть зі своєю донькою. Тоді я пригрозила сусідці, що якщо вона зараз же не піде від моєї квартири, то я викличу опіку і її дочку заберуть! Сусідка не очікувала такої відповіді від мене і почала голосно лая тися, та так, що вся сходова площадка чула. Хоча я і не зробила нічого поганого, просто набри дло мені бути безкоштовною нянею. З тих пір ми з сусідкою абсолютно не спілкуємося, але я цьому рада. З цього я нічого не втратила, навпаки, придбала спокій.