Вирішила я запросити свекруху на серйозну розмову, щоб покращити стосунки. Але після її чергової заяви, я зірвалася і все пішло навпаки

ПОЛИТИКА

Чоловіка я люблю безмірно і нашу улюблену дочку теж. Можу сказати, що у нас щаслива та дуже дружна сім’я. Чоловік все робить заради нашої сім’ї, а я вкладаю всю свою турботу та створюю вдома затишок. Але не все так гладко, як хотілося б. Причиною є свекруха, яка доводить мене до жару своїми моралями. Я ж їх не потребую; а вона перед чоловіком і дочкою вдає божу кульбабу. Якось я зважилася зізнатися чоловікові в тому, що вона постійно так поводиться зі мною, коли ми з нею вдвох. На що чоловік був здивований і сказав, що я сама себе накручую. Швидше за все, мама дає поради, адже їй з боку видніш, і бажає вона нам цим допомогти. Мені якось стало не по собі, я і справді почала замислюватися про те: а раптом він правий? Може справді справа в мені?

Раптом я все так гостро сприймаю, а її поради приймаю як закиди. І вирішила я запросити її на відверту розмову. Поки я заварювала чай, то вона мені всі нер ви пересмикнула. Стверджувала, що я нікчемна господиня, що я зовсім не доглядаю себе, а треба б брати з неї приклад; що чоловік ходить неохайний через мене. Докорила, що до знайомства зі мною її син зустрічався з ідеальною дівчиною. А я розпещена дочка і тому навіть не думаю працювати. Натерпілася тоді я від неї вдосталь. Мовчати я не змогла і висловила все, що я думаю. Що мені зовсім не потрібні її нікчемні поради, що я прекрасна господиня і не поділяю її думки, що прекрасна дружина для її сина, котрий любить мене таку, яка я є. Якби не було, ми з ним не прожили б разом 8 щасливих років!

Такого перебігу обставин вона не очікувала. На що сильно розлю тилася і стала кричати на мене. Поrрожувала тим, що може зробити так, щоби переїхати жити до нас і запрошувати колишню дівчину дружина, яка досі сохне по ньому. У відповідь на це я від аrресивності виплеснула чай їй в обличчя. Пощастило, що він на той час охолонув. Вона здивовано різко встала і побігла до виходу. Повернувшись на кухню, я стала ри дати як ду рниця, адже сама не очікувала такої поведінки від себе, особливо щодо дорослої жінки. Але вона мене довела. Слідом за нею чоловік повернувся з роботи і вже був у курсі всіх справ. Ми з ним поговорили. Він вислухав і зрозумів, що буде краще, якщо його мама більше не з’являтиметься у нас вдома і не втручатиметься в наше особисте життя.