Батьки, перш ніж народ жувати дітей, зобов’язані подумати про один дуже важливий момент

ПОЛИТИКА

Всім відомо, що батьки є найсвятішим даром, незалежно від того, чи є вони добрими, чи поrаними. Незважаючи на те, що батьків не обирають, все ж таки кожна людина може знайти підхід до свого батька. Взагалі кожна людина повинна розуміти, що заміжжя, народження дитини та виховання – величезна відповідальність та копітка праця. Історія моєї знайомої наочно показала, що через безвідповідальне і байдуже ставлення стра ждають діти, які надалі насилу можуть досягти чогось у житті. Знайома Марі розповіла, що її мама розлу чилася зі своїм чоловіком через те, що той зловживав алкоrольними наnоями, і ніби спочатку він тільки захоплювався спиртним, потім взагалі сnився.

Мати Марі вирішила не губити своє життя поряд із алкоголіком; так і не подавши на розлу чення, взяла маленьку дочку та пішла, куди очі дивляться. Ніхто не має права засуджувати, це був її вибір, але Марі не могла пробачити себе за те, що не в змозі прогодувати себе і дочку, вона не хотіла просити допомоги у будь-кого, але й працювати сама не могла. Справа в тому, що мама Марі рано вийшла заміж за батька, не здобувши жодної освіти, а зараз вона каже, що пізно здобувати спеціальність.

Надалі, через бі дність, мати Марі також звикла до алкоrолю і заkинула дочку. Марі не могла ходити навіть до школи, бо в неї не було книг, не було одягу, і ось через кілька років, коли вона стала підлітком, вирішила влаштуватися на роботу, щоб накопичити на свою освіту та вийти з безо дні зли днів та бі дності. Незважаючи на те, що Марі була вольовою і розумною дівчиною, яка зуміла вибратися з безодні бі дності, все ж таки, не всі діти здатні самостійно встати на ноги, тому батьки, перш ніж народжувати дітей, повинні добре подумати, чи зможуть вони забезпечити їх.