Я вирішила познайомитися з майбутньою свекрухою, ось як все пройшло

ПОЛИТИКА

Як правило, мами дуже ревниво ставляться до претенденток на руку та сер це їхнього улюбленого сина. І їх можна зрозуміти. Навряд чи майбутній свекрусі буде бай дуже, хто і як дбатиме про дорогого синочка, і хто стане мамою для обожнюваних онуків. Найчастіше саме від першого знайомства залежить, чи будемо ми з його мамою жити у мирі та злагоді або почнемо вимотуючу «закулісну» війну. Ми готуємось до церемонії одруження. Наречений мою маму знає здалеку: вона за кордоном, ми з нею по відеодзвінку спілкувалися. Але він їй сподобався. А тата в мене немає.

Мій хлопець запропонував влаштувати знайомство з його мамою поза домом. Суботнього ранку виїхали з дому, знайшли скромне містечко. Затишний заміський будиночок, чисте повітря, нормальні умови. Я їй невеликий подарунок приготувала, який їй дуже сподобався. Мені стало так тепло від цього на душі. З першої зустрічі я намагалася досягти, щоб майбутня свекруха полюбила мене. Вона була здивована тим, як приємно спілкуватися зі мною. Я поводилася ввічливо і невимушено. Із задоволенням підтримувала бесіду, робила ненав’язливі компліменти та стала трохи цікавою.

Не боя лася розпитувати маму про сина, про його дитинство та юність. Вона охоче відповідала на всі запитання і питала про все сама. Слухала уважно, ставила навідні запитання та демонструвала свою зацікавленість у всьому, що говорила мені його мама. Я дізналася, що вона дуже любить солодке: всякі мармеладки, печива, навіть морозиво. У неї в холодильнику завжди є солодке. М’ясо вона їсть двічі на місяць, але від солодкого відмовитись не може. Його мама теж колись пережила перше знайомство зі своєю свекрухою і цілком могла мені поспівчувати. Від цієї думки мені ставало спокійно…