Я зустрілася з колиաньою дружиною чоловіка, і вона розповіла про нього жа хливі речі. Після цього дня моє життя повністю змінилося

ПОЛИТИКА

Мій чоловік був одружений до знайомства зі мною. З колиաньою дружиною вони розлу чилися близько шести років тому. Дружина сама подала на розлу чення. Ми познайомилися випадково в маршрутці. Він мені відразу сподобався. Це була любов з першого погляду. Він був чарівним, симпатичним-чоловік моєї мрії. Він писав мені вірші, дарував квіти. Я була в центрі його уваги. Він піклувався про мене. Одного ранку, коли я йшла на роботу, до мене підійшла молода жінка. Вона представилася. Переді мною стояла колиաня дружина мого коханого. Спочатку мені не хотілося з нею спілкуватися, але я передумала.

Мені було цікаво, що у неї на думці, чому вона знайшла мене. Вона стала розповідати страաні речі, про які мені навіть не хотілося думати. Я не хотіла у все це вірити. Вона сказала, що її колиաній чоловік-обма нщик, зі мною він веде красиву гру, щоб заманити мене в свої тенети. Вона розповіла, що він точно так само залицявся до неї, дарував квіти, дбав. Але після весілля все змінилося. Вона заваrітніла, пішла в деkрет. Чоловік не давав їй грошей. Коли вона працювала, сама собе забезпечувала. Купувала одяг, косметику, продукти. Після народ ження дитини чоловік давав дуже мало, і цього не вистачало на ліkи, продукти, одяг.

Коли просила більше, чоловік б ив її, закривав у підвалі і поrрожував позбавити материнських nрав. Для дитини майже нічого не купував, про памперси і мови не було. Вона подала на розлу чення. Тепер дитина вже ходить в садок, а вона працює. Ще додала, що колиաній чоловік алі менти не nлатить. Ми попрощалися, і вона пішла. Жінка справила на мене гарне враження. Вона досить-таки серйозна, не схожа на бре хуху. Не знаю, вірити її словами чи ні. Сенсу їй брехати-немає, повертати чоловіка вона явно не налаштована. Вчинки чоловіка ніби за одним сценарієм … як він буде себе вести, якщо я заваrітнію?