Після 20 років відсутності, після того, як бабуся продала свою квартиру, раптом з’явилася тітка з дуже наха бною вимогою

ПОЛИТИКА

У моєї мами є зведена сестра Тоня. Так сталося, що Тоня від першого бабусиного шлюбу. Але її перший чоловік кудись втік, бабуся вирощувала доньку одна. А потім зустріла мого діда, і ось з’явилася моя мама. Я не знаю точно чому, але тітка Тоня дуже посварилася з усією ріднею і просто поїхала у невідомому напрямку, сказала, щоб її ніхто не шукав. За 20 років вона жодного разу не з’явилася, як би батьки не хвилювалися та не намагалися її знайти. У моїх бабусі та дідуся була друга квартира; вони переписали її на мою маму, коли та виходила заміж за тата. Так ми в ній зараз живемо. Але недавно мій дідусь пішов на той світ.

Бабуся дуже важко переживає його відхід, і сама готується, що скоро покине цей світ. Вона попросила пожити у нас у квартирі якийсь час, бо їй у тій квартирі все нагадує про чоловіка, а їй і так важко. Ми, звісно, погодилися. Тепер бабуся під нашим наглядом. А потім вона вирішила, що квартира просто так пустувати не повинна, треба її продати, тож усім користь буде. Ми вже знайшли покупців, все вдалося зробити швидко, тому що квартира була великою і у відмінному стані. Тільки раптом з’явилася моя тітка Тоня — через 20 років. Мама почала влаштовувати з нею сkандали, пред’являла, чому та не з’явилася на nохорон дідуся.

Тітка Тоня просто відповіла, щоб була дуже зайнята. Приїхала вона лише з однієї причини: їй потрібні були гроші. Вона набрала собі купу кредитів і зараз не може їх закрити. Мама кричала, що Тоня жодної копійки від квартири батьків не отримає, вона їх просто забула на цілих 20 років, ніяк не допомагала весь цей час. Але Тоня почала запевняти бабусю, що виходить несправедливість. Адже квартиру другу відписали моїй мамі, а Тоні в цьому випадку зовсім нічого не дістається. Бабусі було гидко слухати ці розмови про гроші; вона просто віддала необхідну суму Тоні, щоб та швидше поїхала і не заважала їй доживати останні дні.