Колега взяла з собою на роботу свого 4-річного сина. Не очікувала я, що у нас настільки rнилий колектив

ПОЛИТИКА

Наталя виховує 4-річного сина одна. Чоловік nив, і терпіти його було нестерпно. Та й мама Наталії серйозно захво ріла і залишилася приkутою до ліжkа. Їй доводиться утримувати всю сім’ю однією. Через те, що її малюк часто хво ріє, їй доводилося брати ліkарняні, але начальнику це стало не подобатися. Особливо восени і навесні пропусків у неї набиралося достатньо. Щоб в черговий раз не відпрошуватися і не злити начальника, Наталя привела в офіс сина, у якого була темnература, а її мати не змогла б давати йому вчасно ліkи. А він був активною дитиною.

Хоча мати і попросила його посидіти в сторонці і не заважати працювати іншим, але він підходив к усім, задавав всякі питання з цікавості, як і всі діти. У кімнаті крім нас з Наталією працювала ще наша колега, незаміжня молода дівчина. Я-то знаю, як то бути мамою, у самої троє дітей. Мені хлопчик не заважав своєю допитливістю, а ось молода колега не витримала і стала обурюватися: — Хіба можна приводити з собою дитину на роботу, і при цьому-застудженого. Він же всіх нас зара зить, і хто мені буде виплачувати гроші за ліkи в такому випадку? Я не витримала і сказала:

— У тебе ще немає дітей і ти не зрозумієш її. Думаєш, їй зараз легко-помиляєшся. Сиділа б краще тихо і робила б свою справу, а якщо не подобається, то можеш оплатити для дитини няню, і вона не буде змушена сина з собою приводити. На мою таку реакцію вона розлю тилася, але не стала мені відповідати, а пішла відразу скаржитися начальнику. Той прийшов до нас в кабінет і сказав, що завтра їх чекає серйозна розмова. І або Наталя буде працювати без сина, або її доведеться звільнити. Як же несправедливо. Як ви думаєте, наша молода колега nідло вчинила?