Валентина Олексіївна покликала невістку з онукою на пиріг, але, благо, невістка розкусила її хитрий план і розплющила чоловікові очі

ПОЛИТИКА

Більшість жінок після заміжжя стикаються з рев нощами своєї свекрухи по відношенню до палко улюбленого сина, адже вони вважають, що дружини забирають їхніх дітей – їхню любов і увагу. Насправді не всі свекрухи так думають; існують і добрі стосунки між матір’ю чоловіка та його дружиною, але таке зустрічається дуже рідко. Героїня цієї розповіді розповіла нам свою історію про неадекватну свекруху, яка робила все, що їй заманулося, аби досягти своєї мети. Головна мета всього її життя – роз вести її із чоловіком. Валентина Олексіївна, незважаючи на те, що жила окремо від молодої сім’ї, все ж таки постійно приходила і висловлювала своє невдоволення.

Її вибрики були абсу рдними, і якби не один випадок, то чоловік не повірив би Вікторії, що її мати здатна на таке. Одного разу свекруха зателефонувала своїй невістці і попросила привезти до неї онучку, бо давно її не бачила і дуже скучила за нею. Валентина Олексіївна сказала, що приготувала для них смачний пиріг та їхні улюблені страви, у відповідь на це невістка спробувала ввічливо відмовитися, знаючи, що на неї чекає каверза. Чоловік, дізнавшись про це, зви нуватив свою дружину в тому, що вона сама ви нна в їхніх стосунках. Для того, щоб лід у стосунках зі свекрухою рушив, Вікторія вирішила піти разом зі своїм чоловіком та донькою до них у гості.

Коли вони під’їхали до будинку, Вікторія попросила чоловіка піднятися додому, поки вона з донькою зайде до магазину – купити солодощі. Чоловік підвівся і побачив, що його мати лежала на підлозі; він дуже сильно зляkaався, думаючи, що вона знепритомніла. Побачивши свого сина, Валентина Олексіївна сказала, що до нього приходила невістка і штовхнула її дуже сильно, щоб вона впала і померла. У відповідь на це син сказав, що не чекав від неї такого підлого обману, тому що його дружина була з ним, просто зараз відлучилася до магазину. Після цього випадку чоловік більше не звинувачує дружину та не намагається примирити зі своєю неадекватною мамою.