Свекруха весь час дорікає мене і приводить в приклад свою дочку, але дізнавшись яким досягненням дочки хвалиться вона, я мало не лішилася дару мови

ПОЛИТИКА

Після заміжжя я дуже сподівалася, що полажу зі своєю свекрухою. До весілля я була знайома з матір’ю свого чоловіка, але не дуже-то близько. А тепер я дізналася, яка насправді це жінка… і, чесно кажучи, краще б я нічого не знала. Виявилося, що я абсолютно не подобаюся свекрусі. Все її в мені не влаштовує, то я не так готую, за будинком неправильно дивлюся, за її сином не доглядаю… Зате вона завжди ставить в приклад свою дочку Свєту. Але коли я дізналася історію Свєти, то просто жа хнулася. Виявляється, Свєта-молодша сестра мого чоловіка, вже в свої 19 років наро дила трьох дітей.

При чому кожну дитину вона наро джувала від різних чоловіків, ні з одним вона не була в шлюбі. Свекруха виправдовувала свою дочку тим, що Свєті просто не щастить з чоловіками. Але як можна було так прогледіти і дозволити молодій дівчині наро дити трьох? Звісно, Свєта не працює, вона з дітьми сидить. Тільки ось своя квартира у Свєти є, і то це не від колишніх кавалерів. Батьки її дітей ні копійки не платять. Бабуся заповіла свою квартиру на мого чоловіка і Свєту. Тільки от чоловік від своєї частини відмовився заради новонароджених племінників.

Через це нам зараз доводиться багато працювати і збирати на іпотеку. А ось була б у нас хоч частина від тієї квартири, то було б куди легше. Знаючи всю цю історію, мені прикро чути від свекрухи, мовляв, я поrана дружина і неrідна її сина. Вона сама дочку виховати не змогла, куди вже мені її поради слухати… А свекруха знайшла ще чим мене дорікати. Мовляв, її дочка вже трьох встигла наро дити, а я в свої 26 років навіть одну дитину не маю. Натякає, що, може, я хво ра… але насправді, ми з чоловіком просто багато працюємо, потрібні гроші на квартиру. А дитину завести ми ще встигнемо.