Коли чоловік kинув мене з двома дітьми, я ще не знала, що це стане для мене початком нового, кращого життя

ПОЛИТИКА

Я вийшла заміж дуже рано. Мені було всього лише вісімнадцять років. Наро дила сина, а вже через три роки подарувала чоловікові ще одного. Володимир працював і забезпечував всю сім’ю. Все було чудово. Чоловік був турботливим і вірним, і до того ж став заробляти більше колишнього. Дітей і чоловіка я оточила турботою і любов’ю. Про подруг забула, адже часу у мене практично не було. Минуло чимало часу перш, ніж я помітила, як все в житті змінилося. Чоловік став постійно затримуватися на роботі, а потім і зовсім став їхати в тривалі відрядження. Одного разу мені подзвонила якась дівчина і детально розповіла про всі пригоди мого чоловіка. Сkандалу не влаштувала, просто запитала, Хто та дівчина, яка мені дзвонила.

Володимир не став ухилятися і відразу сказав, що у нього є інша жінка, і вже дуже давно. Після нашої розмови він зібрав всі свої речі і пішов з дому. Я його не зупинила, та й не бачила сенсу. Я відразу зрозуміла, що треба щось робити, щоб годувати і одягати дітей. Стала працювати продавцем, а дітей відправила в дитсадок. Подала на розлу чення, через су д домоглася алі ментів, правда, не отримала нічого. Чоловік просто безслідно зник. Звичайно, грошей не вистачало, тому що нам ніхто не допомагав. Батьків у мене не було, я си рота, виросла в дитя чому будинkу. А свекруха і знати нас не хотіла, відвернулася навіть від онуків. Розраховувати було нема на кого. Школу я закінчила із золотою медаллю, але ось вищої освіти у мене не було.

Вирішила почати все знову, і вступити до університету на спеціальність – лінгвіст. Було неймовірно важко працювати і вчитися. Але мені вдалося закінчити університет, і професор допоміг мені знайти хорошу роботу. Стала працювати в туристичній компанії. Почала з помічника керівника. Не минуло й року, як зайняла посаду заступника директора. А з власницею компанії ми стали хорошими подругами. Одного разу я поверталася додому і зустріла біля магазину своїх колишніх подруг, які називали мене клушею. Вони були в աоці. Тепер я і сама себе не впізнаю, тому що стала іншою і зовні, і внутрішньо. Незабаром на порозі моєї квартири з’явився і колиաній чоловік. Було видно, що життя його неабияк пошарпало. Я шалено вдячна чоловікові за те, що він мене kинув. Без цього я не змогла б домогтися того, що у мене є.