Син мого чоловіка від першої дружини жив у свекрухи, але одного разу до нас прийшла розлю чена свекруха, кинула сумку з одягом на підлогу, залишила хлопчика в нас і пішла

ПОЛИТИКА

Коли я виходила заміж за Петю, я знала, що в нього була дружина і навіть є син. Мене це анітрохи не бентежило, бо дитина жила з мамою, а Петя платив аліменти. У вихідні він бачився з сином — і все було добре. Після заміжжя колиաня дружина Петі заявила, що він зміг побудувати собі життя, а вона з дитиною на руках – не може. Тому вирішила спробувати своє щастя закордоном. Сама віддала дитину Петі та поїхала. Її не було кілька тижнів. Потім вона повернулася, дитина жила з нею, але через півроку вона знову вирішила їхати.

Мені такий підхід колиաньої дружини Петі зовсім не подобається, але я не можу су дити чужу мені людину. Тільки в той момент, коли вона збиралася їхати, я дізналася, що ваrітна. Відповідно, я б не впоралася на той момент з неслухняною дитиною, і хлопчик вирушив жити до свекрухи. Після полоrів, коли нашій доньці було два місяці, до нас прийшла зла свекруха. Вона притягла з собою речі хлопчика і сказала, що більше не справляється з ним. І що вона бабуся, а не нянька.

І дитину мають виховувати батьки, а не бабусі. Із цими словами вона пішла. Я просто не знаходжу слів. У мене новонароджена дитина вдома, я зі своєю донькою не встигаю справлятися, а тут ще чужий мені хлопчик Петі від першого шлюбу. До його колиաньої дружини ми додзвонитися не можемо, хоч бачимо, як вона у соціальних мережах виставляє фотографії з моря. Петя поки що взяв відпустку на роботі, щоб допомагати мені з дітьми. Але його відпустка скоро закінчиться, і я просто не уявляю, як мені керувати двома дітьми одночасно.