Чоловік був одружений з колиաньою, коли ми усвідомили, що створені один для одного. Але ця жінка досі не дає мені спокою

ПОЛИТИКА

Коли дружина мого чоловіка не дає нам спокою. Мій чоловік як справжній чоловік і батько після розлу чення почав платити аліменти. Але їй все мало й мало. Вона постійно вимагає від нас якихось грошей. Для неї аліменти-це тільки гроші на їжу та на одяг дитини, а для решт, наприклад, для школи, вона окремо вимагає гроші. Чоловік неодноразово намагався їй пояснити, але все безрезультатно. Вона ніяк не хоче зрозуміти, що він теж має сім’ю. Із моїм чоловіком вони прожили 15 років. Колишня дружина, будучи юристом, завжди допомагала чоловікові у бізнесі. Вони дуже хотіли мати дітей і навіть робили ЕКЗ, але у них не виходило.

І вісь через довгий час вони побачили дві смужки – і у них народився син. За кілька років, коли синові було 11 років, чоловік зустрів мене. Ми дуже сильно покохали один одного — і він розлу чився. Він залишив дружині та синові квартиру в центрі міста. Але й цього його колиաній дружині мало. Після полоrів вона пішла у деkрет, тепер думає, що мій чоловік має все життя убезпечувати їх. Коли мій чоловік почав її іrнорувати, вона почала телефонувати постійно моїй свекрусі і вимагати гроші.

Вона скаржилася свекрусі, що колишній чоловік-поrаний батько, і він ніяк не хоче убезпечувати сина. Найстраաніше те, що вона просила навіть на дрібниці, наприклад, на шкільні зошити. Ця жінка постійно присутня у нашому житті. Я вже божеволію, не знаю, що з цим робити. Чому люди не можуть нормально розлу читися? Чи не склалися в них стосунки, але ж можна залишатися друзями і не псувати життя одне одному? Я не знаю, коли ця жінка дасть нам спокій, і що потрібно для цього зробити?