Надя допомагала рідним чим могла, але коли одного разу вона відмовилася допомогти невістці, тоді і всі показали свої справжні обличчя

ПОЛИТИКА

Надя з Вадимом одружені вже майже 13 років. За стільки років і їх з’явилося дві дитини. Молодшому лише 7 років. Вони ніколи не просили і не приймали допомоги від будь-кого, з усім справлялися самі. Вадим си рота, а мати Наді завжди дбала лише про її брата, який наха бно сидів на її шиї, хоч йому вже майже 30. Все б добре, ось тільки теща Вадима часто гостювала в них і клянчила то їжу, то гроші, а іноді навіть Вадимовий одяг для свого сина. Спочатку Надя терпіла все це, але потім накипіло, і вона висловила все, що думала про цю ситуацію. Мама лише образ илася, сказала, що її в будинку дочки не люблять і вона до них більше ніколи не прийде.

Надя розповіла все чоловіку, а той сказав, що вона просто забуде і скоро повернеться до них з новими силами, тож Наді не слід хвилюватися. За кілька днів теща знову заявилася, та ще й із радісною новиною. Її син одружується! Причому на такому ж ледарі, як він. Але є одна nроблема: весілля вони хочуть, а грошей на неї немає. Ось вона і прийшла за допомогою – Надя з Вадимом обоє працюють. У результаті Надя та Вадим допомогли їм. Молодята купили автомобіль, а з борrами ніхто не поспішав розплачуватись, втім, як і завжди. Через місяць виявилося, що дружина головного дарм оїда, Маша, ваrітна. Всі були раді, але це був лише початок ли ха.

Якось Маша прийшла додому до Наді і почала клянчити гроші. Надя, як і очікувалося, відмовила їй, а та обра зилася і почала її обзи вати. Надя її випроводила на вулицю, а та пішла до себе додому і стала скаржитися чоловікові та свекрухсі, налаштовувати їх проти Наді з чоловіком. Вони обоє, звичайно ж, стали на бік Маші, адже вона розповідала все докладно та емоційно, кажучи, як грубо з нею вчинила Надя. Тоді мама Наді прийшла до неї і почала пред’являти їй, мовляв, чому ти її обра зила, адже вона нічого поrаного не зробила тобі. Надя ледве стримувала себе у висловлюваннях. Вона нагадала мати сукню, яку віддала невістці на весілля, і яку ще не повернули, купу грошей і купу витрачених нер вів. Надя була неймовірно з ла в цей момент. Після цього всі рідні Наді перестали спілкуватися з нею, але вона й не горіла бажанням відновлювати спілкування з ними.