Я не послухала бабусю, і моє життя перетворилося на nекло

ПОЛИТИКА

Тата у мене не було, мама ростила мене одна, а бабуся їй всіляко допомагала; батько ж не брав ніякої участі в моєму вихованні, не платив аліменти, ніколи не приходив до нас. Якщо чесно, я не відчувала себе непотрібною або кинутою, мене ростили в здоровому середовищі. Бабуся моя викладала в університеті, потім вийшла на пенсію, мама працювала у великій фінансовій компанії. Я росла розумницею, відвідувала різні гуртки, завжди брала активну участь у шкільних олімпіадах, мама з бабусею мною пишалися. І як зазвичай буває в житті, такі зразкові дівчатка закохуються в поганих хлопців, так як їм подобається ця протилежність.

І звичайно ж, мама від мене не очікувала такого, адже звикли, що такі дівчатка завжди чинять правильно. Бабуся не стала мене лаяти за те, що я зв’я залася з Сашею, вела дозвільний спосіб життя; вона сказала мені, що це мій вибір, хоч і неправильний. Вона заявила мені, що він мені не пара, але якщо я щаслива з ним, то вона не проти того, щоб я спілкувалася з ним. Саша був рок-музикантом, він постійно був на тусовках; з ним ми познайомилися на концерті, я відразу ж в нього закохалася. Для мене цей світ свободи немов був ковтком свіжого повітря, я ніби позбулася ланцюгів.

Я почала багато пити, гуляла до ранку, закинула навчання, і навіть стала приймати препарати. Ми з Сашею одружилися, але після цього ми не сиділи на одному місці: ми постійно бували на гастролях; але минув деякий час, як мене стало це дратувати все це; я попросила, щоб він зменшив оберти, щоб став розсудливим, але йому було все одно. Проживши в шлюбі 5 років, я прийняла рішення розлу читися; було дуже сkладно. Після цього я поїхала до бабусі і довго nлакала у неї на плечі, кажучи, як же вона була права, але бабуся сказала мудрі слова, що це був мій вибір, я повинна була сама помилитися, набратися досвіду. Зараз бабусі немає, але я як і раніше пам’ятаю її поради, а життя у мене налагодилося.