Катя попередила матір з сестрою, що їм пора з’їжджати з її квартири, але вони нічого не зрозуміли — і Катя вирішила діяти

ПОЛИТИКА

Катя звикла домагатися всього в житті сама. Вона закінчила коледж, поїхала в Європу і залишилася там працювати. Зарплата була висока, і молода жінка купила в кредит собі квартиру в центрі рідного міста. Через деякий час до дочки звернулася її мама з проханням тимчасово пожити у неї, поки вони здають свою квартиру. Катя подумала і погодилася: що поrаного в тому, щоб пустити до себе матір з сестрою? Але тут закінчився Катин контракт з європейською компанією, і вона вирішила повернутися на батьківщину. До того ж у неї з’явився молодий чоловік, але жив він в іншому місті. Після роздумів Катя сказала своєму нареченому, що продасть свою квартиру і переїде до нього.

Після приїзду вона на час зупинилася у подруги. Кредит за квартиру вже був погашений, і Катя почала шукати покупців. Дізнавшись про це, мати була явно не рада і дорікала доньці за те, що вона їх виганяє. Катя спокійно відповіла, що у них є своя квартира. І бажано, щоб вони скоріше зібрали свої речі і звільнили квартиру. Але мати з сестрою не збиралися їхати. Тут терпіння Каті лопнуло. За день до виселення нових мешканців вона викликала вантажників і відправилася в квартиру. Вони швидко все упакували і відвезли. Потім з’явився слюсар і поміняв всі замки. Катя викликала співробітників клінінгової компанії, і ті провели ретельне прибирання. Рівно о шостій годині вечора в квартиру в’їхали нові мешканці.

Близько восьмої години з’явилися мати з сестрою. Відкрити квартиру вони, природно, не змогли, і стали дзвонити в двері. До жінок вийшов новий господар. Вони оторопіли. Чоловік сказав, що він власник квартири, і тільки сьогодні сюди в’їхав. Мати з дочкою довго стояли в ступорі. А коли до них, нарешті, дійшло, в чому справа, вони стали стукати в двері щосили. Терпець нового господаря урвався, і той знову вийшов на сходовий майданчик. Він накричав на них і поrрожував покликати nоліцію. Потім зачинив двері. Довелося їм піти. Заночували вони в невеликому готелі. А на ранок їм зателефонувала Катя і повідомила, що їх речі в гаражі подруги, адресу їм вишле, а квитки вже куплені. Незабаром дівчина вийшла заміж за свого коханого і відправилася разом з ним в його рідне місто.