Мати змусила Олексія одружитися на доньці своєї подруги, мовляв, вона із забезпеченої сім’ї, і навіть не хотіла слухати, що Альоша любив іншу. У підсумку жінка через свою nідлість зrубила життя всіх

ПОЛИТИКА

Після закінчення університету Олексій надумав одружитися. Йому дуже подобалася Лідія з четвертого курсу. Це була розумна і добра дівчина, до того ж, вважалася першою красунею в окрузі. Вони домовилися одружитися, як тільки вона захистить диплом. Олексій прибіг до матері з радісними новинами, але вона зовсім не зраділа. У неї були інші плани на цей рахунок. Вона вирішила, що він повинен одружитися на Карині, дочки її близької знайомої. Іншу невістку не прийме. Матері хотілося, щоб її син вибився в люди. Карина була з дуже забезпеченої сім’ї. Її батько мав безліч корисних знайомств і зв’язків.

Карина давно поглядала на Олексія, і мала на нього види. І чому його взагалі тягне до цієї Ліді? Ні зв’язків, ні грошей. Та й сім’я у неї сумнівна. Альоша намагався умовити матір, але вона навіть чути про Лідію не хотіла і стояла на своєму, сказала, що якщо одружується з нею, то проkляне. Олексій зляkався не на жарт. З Лідою зустрічався рідко. Не знав, що їй сказати. Але потім довелося одружитися з Кариною. Дівчина вона була непогана, і дійсно дуже його любила. Весілля не було. Олексій не хотів розголосу. Вони оселилися у великій просторій квартирі.

З роботою йому допомогли батьки дружини. Тільки Олексій не був щасливий. Дітей він заводити не хотів. А коли Карина здогадалася, що чоловік її не любить, то вирішила розлу читися з ним. Олексію тоді було вже сорок три роки, а його дружині — тридцять сім років. Після розлучення Карина знову вийшла заміж. Вона наро дила двох дітей, і знайшла своє щастя. Олексій хотів відновити зв’язки з Лідією, довго шукав її. Потім дізнався, що вона вийшла заміж за іноземця і поїхала за кордон. З тих пір Олексій живе один. Матері його вже немає в живих. Він став багато пити і покотився по похилій. Зберігає фото Ліди. Маму він так і не зміг пробачити за зламане життя.