Після одного випадку ми більше ніколи не будемо просити допомоги у брата чоловіка. Ось як його дружина відповіла на наш благородний вчинок.

ПОЛИТИКА

Я вийшла заміж 5 років тому. Нашому синові 2 роки, сиджу в декретній відпустці. Ми живемо на орендованій квартирі, нам завжди не вистачає грошей. На роботі у Андрія з’явилася вакансія сторожа. Роботодавець був готовий платити нормальну суму. Чоловік хотів знайти людину, яка влаштується до них у підприємство, а Андрій працюватиме замість нього. Це була дуже хороша можливість, залишилося попросити когось. Свекруха запропонувала свого молодшого сина Валеру. Він закінчив технікум, але працює неофіційно. Якраз у нього трудовий стаж буде, а вам гроші — говорила Тетяна Василівна. Андрій поговорив з братом, і він погодився.

Було важко, звичайно, чоловік майже не бував вдома, але фінансовий стан значно став краще. Ми почали збирати на іпотеку. Через 5 місяців Валера подзвонив і сказав, що не може перевести гроші, йому потрібно погасити кредит, обіцяв повернути через тиждень. А наступною зарплатою сплатив оренду квартири. Борг вони віддали тільки через 3 тижні, і то тільки за один місяць. Я була дуже обурена тим, що працює чоловік, а гроші витрачають Валера з Оленою. Брат вибачився, проте в розмову втрутилася його дружина. Вона сказала, що ми зобов’язані віддавати половину зарплати, тому що її чоловік пожертвував своїми документами, так ще й порушує закон разом з роботодавцем.

Після цього ми зрозуміли, що у нас можуть виникнути великі nроблеми. У Олени відсутня совість: невідомо, чого очікувати. Прийняли рішення, що потрібно звільнитися. Мені скоро виходити на роботу, зможемо як-небудь викрутитися. Але Валера не погоджувався, що разу переносив на завтра. Незабаром його звільнили за прогули. Свекруха була ображена на нас, мовляв, ми зіпсували синові трудову книжку. «Він вас виручив, а ви так огидно вчинили». Звичайно, Валера забрав собі всі гроші. Так ще й не звільнявся, хоча ми чекали 3 тижні. Я не вважаю нас винними. З тих пір ми вирішуємо всі свої проблеми самі.