Моя свекруха проти сучасних технологій. Останнє, що вона вимагала від мене, не вміщалося в моїй голові.

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком відразу після заміжжя почали жити окремо. Так вийшло, що свекруха повинна була переїхати на якийсь час до нас. Чоловік теж був не в захваті від цієї новини, у нього були дитячі обра зи на матір. Але нам потрібно було продати квартиру Інни Сергіївни і купити приватний будинок. У неї велика квартира, їй одній стільки місця не потрібно. Тому прийшли до такого рішення, до того ж виходило дешевше. Квартиру продали, будинок купили і доробляли ремонт. Доведеться пару місяців пожити разом. Я, звичайно, хороша пані, але не люблю витрачати багато годині на прибирання.

Якщо можна відразу все загорнути у фольгу і покласти в духовку? Одяг взимку сушу на батареї, навіщо виходити на балкон в такий холод? З приїздом свекрухи все змінилося. Але це мій будинок і мої правила, хоча Інна Сергіївна так не вважала. Вона не дозволяла користуватися духовкою, а то продукти всі псуються, можна тільки на свята. А про речі взагалі сказала, що вони на батареї rниють. З приводу прибирання був цілий сkандал. Я завжди спочатку винна пропилососити квартиру, а потім пройтися шваброю, так набагато простіше і швидше.

Свекруха сказала, що витрачаю занадто багато електрики. Вручила щітку з совком і змушувала робити все в ручну. Я, звичайно ж, відмовила, адже вона сама нічого не робила по дому. В один день намагалася заховати від мене швабру, тому що вона була з автоматичним віджиманням, проте мені вдалося її знайті. Добре, що тривало це недовго. Через півтора місяці свекруха з’їхала. Зараз ми ходимо до Інни Сергіївни тільки у свята. На один з них я подарувала їй таку ж швабру. Я не ображуся, якщо вона не буде нею користуватися.