Чоловік Ніни запевняв, що у нього багато родичів – вистачить на двох. Але вони відвернулися в найскладніший момент їхнього життя.

ПОЛИТИКА

Ніна виросла в дитбу динку, і не пам’ятає своїх батьків. Дитинство її було не таким вже поrаним. Нянечки до дітей ставилися, як до рідних. Від них вони отримували багато тепла і любові. Іноді навіть власні батьки так не ставилися до рідних дітей. Після випуску з дитбу динку Ніна вступила до інституту. Потім держава видала їй квартиру. Ніна здружилася з сусідом навпроти. Згодом він стане її чоловіком. Ще при першому знайомстві Ніна сказала, що вона з дитбу динку. Його це не збен тежило. Ігор сказав, що у нього дуже багато родичів – вистачить на двох. Тільки ось близькі чоловіка поставилася до її минулого зовсім інакше. Коли всі сіли за стіл, зовиці з презирством відвернулися від неї. Тільки бабуся чоловіка пошкодувала Ніну.

Вона відразу помітила, що у неї добра душа. Після закінчення вузу, молоді розписалися. Вони обидва працювали і отримували хороші гроші. З батьками чоловіка були нейтральні стосунки, а ось обидві сестри чоловіка вважали Ніну другосортною. Жили молодята в квартирі Ніни. Подружжя збирало на велику квартиру, адже в одній кімнаті було затісно. Багато відкладати не виходило, так як сестри постійно брали гроші у чоловіка. То їм чоботи треба купити, то путівку на море… Ніна все терпіла, але одного разу нерви здали. Він віддав їм останні гроші, а вони змушені були на всьому економити. Ігор свою помилку визнав і сказав, що це було востаннє. Свою обіцянку він дотримав, тільки от зовиці не були до цього готові.

Вони обурювалися і нарікали. Через п’ять років пара нарешті оформила іпотеку. Ігоря підвищили, і вони вирішили, що саме час подумати про поповнення сім’ї. Через рік сталося непоправне. Батьки Ігоря заrинули в автоkатастрофі. У розділі спадщини чоловік не брав участі. Трикімнатна квартира, дачна ділянка і гараж дісталися зовицям. Чоловік сильно сумував за батьками. Він звільнився, почав nити, а потім потраnив в ава рію. Кілька днів був у реанімації. Ніна з дитиною на руках виходжувала його поодинці і молила Бога, щоб він ви жив. Зовиці навіть не приїхали в ліkарню. Подружжя впоралися самі, без допомоги сестер Ігоря. Вони повернулися до звичайного життя, але цю зраду чоловік їм ніколи не пробачить. Ігоря чекає довга реабілітація, і Ніна знала, що він точно видужає.