Мій друг зустрів дівчину, красиву та характер чудовий. Але щойно почали жити разом, він помітивши ЦЕ, швидко розчарувався.

ПОЛИТИКА

У мене ніколи не було проблем із дівчатами. Усі, з якими я спілкувався, були нормальними та адекватними. У мене сім’я, і з моєю дружиною стосунки теж дуже добрі. Ми живемо у коханні та у розумінні. Але з моїм другом зовсім інша історія. Справа в тому, що з ким би він не зустрічався, у нього завжди якісь проблеми. Перша його дівчина була дуже рев нива, абсолютно до всіх рев нувала. Він намагався якось пояснити, але щоразу був все одно сkандал. Друга дівчина виявилася з легкою поведінкою. Вона зустрічалася з моїм другом, але в неї на боці завжди були якісь залицяльники. Вона завжди привертала до себе увагу.

Моєму другу це набридло, і він її покинув. Із третьою дівчиною спочатку було все по-іншому. Вона була вродлива, але уваги інших чоловіків не привертала до себе. Дівчина була серйозна і навіть для своїх років дуже розумна. Через деякий час мій друг вирішив, що краще, якщо вони поживуть разом. Вони винайняли квартиру. Незабаром мій друг знову мені скаржився. Спочатку мені здалося, що він просто чіпляється, але потім він все мені пояснив. Він розповів, що його дівчина може не митись днями. Має серйозні проблеми з гігієною. Вона готує їжу брудними руками, і він не може все це їсти.

З пранням у неї дуже серйозна проблема. Вона не пре речі, і може без проблем надіти спітнілу футболку та вийти на люди. Мій друг не знає, що робити. Він не може жити з нею за таких умов. Я дуже здивувався, тому що в основному грязнулами бувають чоловіки, а дівчата ближчі до гігієни. Друг не знає, як їй про це сказати, бо вона обра зиться. Але я все ж таки порадила йому поговорити з нею. Можливо, вона має якісь nроблеми зі здоров’ям і тому від неї специфічний запах. Може, у неї nроблеми зі здо ров’ям та їх якось можна вирішити.