Коли через багато років я знову зустрів Світлану, то дізнався, що вона розлу чилася з чоловіком і залишилася одна з дітьми. Я вирішив тоді випробувати свою долю

ПОЛИТИКА

Зі Світланою я був знайомий ще зі школи. Ми тоді навіть зустрічалися. Світлана була першою красунею класу, і всі хлопці мріяли хоча б познайомитися з нею, а вона з усіх обрала саме мене. Ми зустрічалися до закінчення школи, але зі вступом до універу наші стосунки ослабли, а потім і зовсім зникли. Кілька років тому на дні народження спільного друга ми зі Світланою знову зустрілися. За той час я встиг переїхати за кордон, пожити там кілька років, нагромадити грошей і повернутися назад. Повернувся я, щоб доглядати хвору маму, але навіть коли вона одужала, я вирішив залишитися на батьківщині. Коли я побачив Світлану, вона трохи погладшала, але вона все ще залишалася тією милою, красивою жінкою.

Я на вечірці дізнався, що в минулому Світлана вже була заміжня, від першого шлюбу у неї і народилися дві дитини, але вони з чоловіком розлу чилися, і за дітьми Світлані доводилося доглядати одній. Загалом, у нас зі Світланою незабаром зав’язався роман. Ми зустрічалися вже 2 місяці, коли я вирішив купити подарунки та познайомитися з її дітьми. Дітки загалом виявилися вихованими, та ще й Світлана мені завжди говорила, що її діти – не моя проблема, і в мене з ними труднощів не буде. Знав би я тоді, як насправді все закрутиться. Після весілля Світлана перетворилася… я не знаю, на що. Її діти, всупереч моїм уявленням, виявилися страшенно невихованими та проблематичними.

Світлана показала себе, як жа хлива господиня: вона тільки все замовляла, не готувала їжу, вдома не прибиралася, тільки її мама іноді проходила до нас і потай від мене сама в нашому будинку забиралася… також Світлана зовсім не займалася дітьми, що можна було сказати по їх поведінці. Одного разу моє терпіння зникло, і я зателефонував тещі, попросив приїхати і забрати свою дочку з онуками, та відвезти їх подалі від мене. Мабуть, моя тоді ще теща все давно зрозуміла, адже вона була біля мого будинку, коли я їй подзвонив. Після цього я твердо для себе вирішив, що більше ні за що на світі не виберу собі за дружину самотню маму, адже в такому разі я точно не зможу внести жодних змін до своєї вже готової сім’ї.