Коли Катя дізналася про коханку чоловіка, вона показала чоловікові, що kоханка rірша за неї і змусила його приповзти на колінах з вибаченнями.

ПОЛИТИКА

Катя з Олегом жили разом уже понад десять років. Вони все було добре. Чоловік дуже добре заробляв, сім’я ні чого не потребувала, але дружина не сиділа на місці і теж працювала на своє задоволення. Виховувала дітей, займалася собою, виконувала домашні справи. Через десять років спільного життя дівчина відчула якісь зміни. Чоловік будете охолонути по відношенню до неї, не було ніжності та турботи. Вони майже нікуди не ходили разом, мало спілкувалися. Катя не розуміла, що не так. Вона гарна, приваблива дівчина з доброю душею, яка завжди стежить за собою. Тим більше, вони з Олегом побралися з великого кохання.

Але навіть така сім’я може зруйнуватись, якщо з’являється коханка. Молода і безглузда дівчина. Катерина не влаштовувала сkандалів, не показувала обра зи. Вона була старша і мудріша. Дівчина зрозуміла, що бути kоханкою та дружиною – зовсім різні речі. І вирішила залишити чоловіка з його новою обраницею. Вона зізналася Олегу, що знає про все, і заявила, що не сkандалитиме. Сказала, щоб він жив зі своєю kоханкою. Чоловік здивувався спокою дружину і був радий, що вона запропонувала такий варіант. Катя забрала дітей до своєї мами, а сама переїхала до себе у квартиру, яку раніше здавала.

Зараз якраз не було орендарів і їй було де пожити. Чоловік тим часом привів дівчину додому, і вони почали жити вдвох. Як і очікувалося, дівчина готує не дуже, забирається теж поrано. Хоче тільки відпочивати та розважатися, а поїсти можна і в ресторані. Прожили вони так лише 3 тижні. Олег виставив її за двері та побіг до своєї дружини благати прощення. Катя його одразу ж вибачила, але змусила його трохи пому читися. Таких букетів та подарунків, напевно, мало хто бачив. Пара знову возз’єдналася, а діти навіть не дізналися, що між батьками щось сталося. Натомість чоловік за цей час зрозумів, що має шикарну дружину та сім’ю.