Коли я виходила заміж, я вже знала, що свекруха дуже непередбачувана жінка. Однак те, що вона влаштувала на нашому весіллі, навіть для мене було несподіваним.

ПОЛИТИКА

Моя свекруха-жінка вкрай непередбачувана. Але ті, що вона влаштовувала на нашому весіллі, було вже занадто. Наприкінці весільної урочистості після того, як гості вручили подарунки, свекруха підійшла до нас із чоловіком і заявила, що усі подаровані гроші візьме собі. Пояснила це тим, що весілля організувала вона. Ми з чоловіком були в աоці. Справа в тому, що свекруха сама запропонувала нам допомогу. І сума, яку вона витратила на весілля, була в кілька разів меншою за подаровану. Я не знала, що відповісти свекрусі, але втрутився мій чоловік. Він пояснив матері, що ці гроші ми не зможемо їй віддати, бо вже запланували витратити їх на весільну подорож.

Свекруха вчинила сkандал. На шум прийшли гості, але на щастя, свекруху вдалося заспокоїти. Але все свято було зіnсоване. Я дуже сподівалася, що таке більше не повториться. Але коли ми повернулися з весільної подорожі, на нас чекавши ще один сюрприз. У нашій квартирі оселився молодший чоловік. Коли ми увійшли до квартири, то побачили його у навушниках, він дивився фільм. Було дуже прикро, бо цю квартиру подарували на весілля мої батьки. Хлопець розгубився, а потім розповів, що мати сама дала йому ключі від квартири, причому за нашою згодою. Ми всі пояснили і відвезли його назад у квартиру свекрухи, а заразом вирішили з нею поговорити.

Чоловік сказавши своїй матері, що вона не має права вирішувати за нас. І якщо таке повториться, він перестане з нею спілкуватися. На своє виправдання свекруха тільки сказала, що ми тепер одна сім’я, і вона теж має право приймати рішення. Я щосили намагалася делікатно пояснити свекрусі, що всі справи моєї сім’ї вирішувати буду я. На цьому розмова закінчилася і свекруха пішла. Згодом ми помирилися і забули цю історію. Але з того часу свекруха до нас так і не зайшла жодного разу. Мабуть, їй стало соромно за вчинок, тому й не хоче до нас приходити.