Марина попросила свекруху посидіти з дітьми, поки вона сходить на батьківські збори. Свекруха випадково знайшла чеки, після якого майбутнє сім’ї сина залишилося під питанням

ПОЛИТИКА

Марині треба було сходити на батьківські збори до школи і вона покликала до себе свекруху. Свекруха завжди допомагала їй, коли треба було. Вона і цього разу не відмовила невістці. Але тільки-но вона переступила поріг квартири сина, одразу за голову вхопилася. Весь будинок був завалений мотлохом. Свекруха обурено почала забиратися. Помила підлогу, розклала все по місцях. У ящику комода лежали чеки. Вона почала перебирати їх та побачила суму! 30 тисяч за гуртки. Марина має трьох дітей.

Старша навчається у школі, а молодша лише піде у перший клас. Марина не працює. Забезпечує сім’ю чоловік. Зарплата у нього хороша. Вони винаймають квартиру в центрі, хоча могли б взяти однушку в іпотеку. Свекруха вважає, що три кімнати – це розкіш, адже діти ще малі. Невістка з нею не згодна. У тісноті жити вона не хоче. А нещодавно вони взяли дорогу іномарку у кредит. На неї йде половина сімейного бюджету.

Втім , живе сім’я на широку ногу. Свекруха обурюється, у неї не вкладається , як можна за гуртки платити 30 тисяч. Середній син займається музикою та спортом. Старша дочка вчить французьку , займається танцями. Свекруха показала синові чеки. Він навіть не знав, що дружина витрачає стільки грошей на одні гуртки. Сказав матері, що скоротить кількість занять. Невістка обра зилася на свекруху, що та лізе не в свою справу. Вона все робить заради дітей, а свекруха звинувачує її в тому, що вона тринькає і кидає на вітер величезні гроші.